Quibi ایمیل تایید روند گزارش ارسال اطلاعات به تبلیغات متعدد شرکت های

روند Quibi مورد استفاده قرار گیرد به تایید کاربران جدید' آدرس ایمیل ارسال آنها را به چندین شخص ثالث تبلیغات و

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

روند Quibi مورد استفاده قرار گیرد به تایید کاربران جدید' آدرس ایمیل ارسال آنها را به چندین شخص ثالث تبلیغات و تجزیه و تحلیل شرکت ها از جمله گوگل و Facebook و توییتر یک گزارش جدید ادعا کرده است. هنگامی که یک کاربر جدید امضا به جریان خدمات آنها دریافت یک ایمیل با یک لینک تایید. کلیک کردن بر روی این لینک اضافه و آدرس خود را به آدرس و ارسال آن را در متن ساده به چند شرکت دیگر.

Quibi است تنها شرکت نیست که شیوه نامیده شده است در این گزارش که توسط ژاک ادواردز در استراتژی های دیجیتال شرکت پیروزی متوسط. JetBlue آرزو و واشنگتن پست نیز یافت می شود نشت آدرس. اما ادواردز می گوید که Quibi اقدامات هستند به خصوص فاحش از آنجا که این سرویس راه اندازی کمتر از یک ماه پیش و پس از سخت جدید حفظ حریم خصوصی قوانین مانند اروپا GDPR یا کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل رفت و به اثر نیویورک تایمز یادداشت ها.

در بیانیه ای با توجه به انواع, Quibi گفت که آن را ثابت موضوع که در این گزارش مطرح شده است. "لحظه ای این موضوع را در صفحه وب ما بود و نشان داد برای امنیت ما و تیم مهندسی ما آن را ثابت فورا" این شرکت افزود: "حفاظت از اطلاعات ضروری است به Quibi و امنیت اطلاعات کاربر است که از بالاترین اولویت است."

اما ادواردز می گوید که بعید است Quibi بود غافل از این موضوع است. "این بسیار بی احترامی تصمیم به هدفمند نشت همه کاربر جدید ایمیل خود را به شرکای تبلیغاتی وجود دارد و تقریبا هیچ راه است که بسیاری از مردم در Quibi بودند نه تنها آگاه از این طرح اما کمک به معمار این کاربر نقض داده ها" ادواردز می گوید. "در سال 2020 هیچ تکنولوژی جدید سازمان باید راه اندازی شده است که نشت جدید کاربر تایید ایمیل برای تبلیغات و تجزیه و تحلیل شرکت ها است."

ادواردز گفت: او تایید کرد که آدرس ایمیل شد هنوز به بیرون درز کرد که در اواخر مارس 26.

در اینجا لیست کامل از مکان های ادواردز می گوید که Quibi در ابتدا با ارسال آدرس ایمیل به متن ساده:

1) گوگل DoubleClick.net پایانی

2) گوگل به روز شده تبلیغات پایانی @ google.com

3) Google Tag Manager (و بنابراین به طور بالقوه برچسب ها سفارشی می تواند آتش برای بازدید کننده های خاص/geos/URL params در نتیجه نشت این به بیشتر شرکت)

4) تبلیغات توییتر پایانی

5) Snapchat تبلیغات پایانی و tr.Snapchat.com زیر دامنه

6) Google Cloud زیرساخت از طریق cloudfunctions.net

7) CivicComputing.com که تغییرمسیر به https://www.civicuk.com/ و به نظر می رسد به یک شرکت مستقر در انگلستان.. این برد بزرگ GDPR پرچم قرمز....

8) Facebook حوادث / سفارشی مخاطبان برای تبلیغات

9) تبلیغات گوگل تبدیل پیکسل

10) تبلیغات توییتر تبدیل پیکسل

11) تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

12) Facebook, تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل تجزیه و تحلیل توییتر (آنها آتش سوزی در پایان صفحه بارگذاری دوباره)

انواع یادداشت ها که Quibi سیاست حفظ حریم خصوصی را آشکار میسازد که در آن ممکن است "اطلاعات شخصی" با اشخاص ثالث به آنها اجازه ارائه خدماتی مانند "شخصی, تبلیغات, آگهی, اندازه گیری و تایید." اما آن را به طور خاص ذکر است که آدرس ایمیل را می توان جمع آوری و استفاده می شود برای ردیابی آنلاین.

پس از راه اندازی آن در مارس 7th, Quibi می گوید: بیش از 2.7 میلیون نفر را دانلود کرده برنامه خود را. این سرویس ساخته شده در اطراف فرم کوتاه تصویری و یا "سریع نیش" طراحی شده اند که به راحتی در دستگاه های تلفن همراه.

افشا: Vox Media است که با همکاری Quibi در دو را نشان می دهد و در بحث وجود دارد و برای یک آستانه نشان می دهد در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de