این پست در معرض Keir Starmer برای خرید یک زمینه برای مادر خود را برای استفاده به عنوان یک خر پناهگاه هولناک رای دهندگان. چه ویرانگر اسمیر هستند ،

Starmer بی دست و پا بود با زمانی که او 14

پزشکی قانونی و اعتماد به نفس ؟ نه در ماه ژوئن سال 1977 زمانی که Starmer در بر داشت خود را با صحبت کردن به یک دختر او خیالی اما در بر داشت خود را قادر به فکر می کنم از هر چیزی خنده دار یا به درخواست او را بدون سرخ. آنقدر برای بودن بسیار موفق مدافع.

Starmer هنگامی که مست کردم در دانشگاه

در یک حادثه شرم آور در سال 1982 Starmer نوشید هفت پیمانه نیم لیتری Carling برچسب سیاه و سفید در یک فرشنرس’ دیسکو تبدیل شد و بیش از حد پر حرف. روز بعد او به طور کامل ناتوان تا تقریبا ساعت 11 صبح هنگامی که او در زمان دو Anadin. او هنوز هم یک الکلی معتاد به مواد مخدر? بدون شک.

Starmer تا به حال هرگز یک میخانه مبارزه

می تواند Starmer خمیر یک آدم عصبانی hassling او در یک کباب مغازه در 1am? کار رهبر باقی مانده است کم حرف در مورد این مسئله مهم نشان می دهد او می تواند زمین تنها ترین از مشت می کند و انجام یک chib باید این وضعیت تشدید می شود.

Starmer داده است تا در چند جعبه تلویزیون مجموعه

باور نکردنی, Starmer هنوز تمام نشده Mad Men با وجود اینکه در ابتدا مشتاق در مورد این سری است. او پس از شکست کامل The Walking Dead, Ozark و قصه از حلقه. وجود دارد تنها یک راه برای توصیف یک فرد – یک واگذارنده.

Starmer است بیش از حد خوب

Starmer به یاد همسرش, جشن تولد مودب به مردم و مراقبت در مورد حقوق بشر است. شما نمی خواهد پیدا کردن او با شجاعت به راه رفتن در خانواده خود را به زیستن با روابط عمومی دختر نصف سن او. این درخت خویش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im