پست-Brexit جایگزین برای غذاهای ایتالیایی شما آمده ام به عشق

وجود خواهد داشت هیچ معامله تجاری با اتحادیه اروپا برای مجازات آنها. بنابراین ما نیاز به ایجاد انگلیسی subsitut

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 مرداد 1399

وجود خواهد داشت هیچ معامله تجاری با اتحادیه اروپا برای مجازات آنها. بنابراین ما نیاز به ایجاد انگلیسی subsitutes برای ایتالیایی مورد علاقه خود وعده های غذایی. سعی کنید این ایده ها:

پیتزا

اگر شما در مورد آن فکر پیتزا چیزی جز فانتزی-شلوار پنیر بر روی نان تست اما داش سس گوجه فرنگی بیشتر از شما استفاده می شود به. قرار دادن چهار برش سفید Sunblest تر و تمیز به یک دایره اضافه کردن سس پنیر چدار و قبل از برش دیسک از دادن و سپس استیک در فر. شما هرگز می دانم تفاوت.

زیتون

قاشق چایخوری بوریل منجمد در یخ مکعب سینی نگاه فقط همین و فقط به عنوان unpleasantly شور بدون اینکه تمام poncey و مدیترانه. قرار داده و آنها را در خود خانه ساخته شده پیتزا اش نشان از قبل از حذف و binning آنها درست مثل چیزی که واقعی است.

Focaccia

به از نو خلق کردن holey خوبی از یک گوه از focaccia, فقط یک چکش به یک زن و شوهر از قطعات از قبل مرطوب Ryvita. ترشح بیش از حد نمک برای که فوق العاده معتبر احساس.

پارمسان

یا تراشیدن پوست سخت خاموش پای خود را, و یا ترک پنیر چدار, تا زمانی که آن را سخت و سپس سر و صدا آن را. خارجی ها تنها زحمت با دیگر پنیر زیرا آنها ندارم پنیر چدار. هیچ مشکلی وجود دارد آن را حل نمی کند.

Tiramisu

به سادگی پور برخی از Kenco قهوه فوری بیش از یک Greggs' کرم انگشت حلقه ای و صبر کنید برای رفتن خیس. معامله انجام می شود. بدون نیاز به نام فانتزی و همه سر و صدا.

روغن زیتون

باتلاق کردن, ایتالیا, همه ما می دانیم که کره طعم بهتر. ذوب شدن آن را در یک ظرف اگر شما نمی توانید زنده ماندن بدون ریختن آن است. بله احتمالا شما دست انداز خاموش سریعتر از روغن زیتون اما با زمان پیش بینی های اقتصادی و به طور کلی دولت از دنیای شما انجام می شود خودتان را به نفع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن