شیک و مد سر و دست شکسن خانواده commandeers دو مایل مربع از پارک برای پیک نیک

یک مرد منفور همه همکاران خود و بازگشت به کار با 14 هفته از f**king آزار دهنده رفتار ذخیره می شود.

غیر قابل تحمل پرتاب کننده مارتین اسقف هدر رفته هیچ زمان droning در طول حدود خود را خسته کننده مستند مشکلاتی از قبیل عدم توانایی برای کوتاه کردن مو و قرار دادن در دست sanitiser ostentatiously.

همکار تام لوگان گفت: “با 9.42 هستم در روز دوشنبه او در حال حاضر با داشتن یک شلاق-دور برای تولد خود را به دلیل آن اتفاق افتاده در طول مستند و تا به حال با ارسال یک ایمیل به رئیس ما گفت که او نگران است که استانداردهای حرفه ای تضعیف شده بود’.

“او به زودی او به کلاهبرداری مانند ساخت یک معامله بزرگ از چیزهای جزئی مانند نگه داشتن دستگاه فتوکپی سینی مواجه نگردند با کاغذ. من فکر می کنم او نیز ممکن است خواسته اند لوسی اگر او می خواهم تا به حال بسیاری از فیلم مستند.

“او تا به حال کسی به تحمیل خود twattishness برای چند ماه پس از آن بود باز floodgates. او به صحبت من در مورد شرکت دوچرخه ریختن برای 19 دقیقه.”

اسقف گفت: “در طول مستند من گیر سختگیرانه برای ساعت های قرارداد من در حالی که در خانه محدود توالت من می شکند و نوشت: نام من در مواد غذایی خود در یخچال و خارج از عادت است. من موفق به دیدن چگونه است که باعث می شود من یک ‘گیر’ به عنوان گاوین پیشنهاد شده است.”

مدیر خط سوزان Traherne گفت: “متاسفانه ما نمی تواند گونی او هنگامی که او آمد از کردند چرا که او تنها کسی است که می داند گسترده به درستی. همچنین او نوع که ممکن است دوباره با یک تفنگ.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im