پکو TWS هدفون تایید, شما می توانید یک نام

مدیر پکو هند خواسته طرفداران این برند باید چه محصول بعدی بود و امروز او نشان داد که مردم انتخاب TWS earbuds. به عنوان یک پاسخ کاملا تجاری به ارمغان بیاورد و لوازم جانبی است که به درخواست کاربران توییتر به نام. وجود دارد یک نظرسنجی در C Manmohan مشخصات و گزینه های محدود هستند: Poco حرکت جوانه پکو Klip جوانه پکو پاپ جوانه یا کم Funkz.

داشتن یک بسته نظرسنجی است که احتمالا یک تماس خوب از برند ممکن است ام به پایان رسید تا با پاسخ خواهم پکو McPocoface. طرفداران این شانس را به انتخاب یک نام نیز یک گام مثبت در مسیر درست به دلیل این که احتمالا آنها را فراموش کرد که کم است فقط راه اندازی rebranded Xiaomi دستگاه و کم TWS earbuds در حال رفتن به Mi Air نقطه 2 SE با پکو نوشته شده بیش از همه آنها را.

Poco TWS headphones confirmed, you can vote on a name

در زمان نوشتن این مقاله پکو پاپ جوانه پیشرو با نزدیک به 40 درصد از بیش از 8,500 رای. که بیش از یک هزار رای پیش از این پکو Funkz و کم حرکت جوانه در حالی که Klip جوانه نام انتخاب شده توسط کمتر از 500 نفر است. این نظرسنجی به پایان می رسد فردا در ظهر زمانی که ما باید نتیجه نهایی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>