پکو TWS earbuds خواهد بود به نام پکو پاپ جوانه

پکو راه اندازی توییتر نظرسنجی دیروز که در آن طرفداران می تواند رای در نام تجاری برای اولین بار TWS arbuds. آن را واقعا به عنوان یک گزینه بود که قریب به اتفاق مورد علاقه – نام به اصطلاح “hearables’ خواهد بود پکو پاپ جوانه.

Are those the Poco Pop Buds?
Are those the Poco Pop Buds?
Are those the Poco Pop Buds?

هستند کسانی که این پکو پاپ جوانه?

بیش از 21,000 کاربران در توییتر رأی و پاپ جوانه بود جلوتر با 42.4 درصد است که بیش از 9000 نفر است. دوم-بهترین شد پکو Funkz با 27.9 درصد و یا نزدیک به 6000 رای کم حرکت جوانه سوم شد و با 23.9 درصد یا حدود 5,100 و حداقل چشمگیر نام به پکو طرفداران بود Klip جوانه moniker – تنها 5.8% انتخاب این گزینه است که حدود 1200 نفر است.

Poco Pop Buds will be the name of Poco TWS earbuds

داشتن مردم را انتخاب کنید از مجموعه ای محدود از نام هر دو برکت و لعنت – بازاریابی تیم آمادگی بهتر زمانی که آن را به پارامترهای داده شده است و همچنین امن تر راه برای رفتن است اما خلاقیت از طرفداران ممکن است را حتی بهتر و بیشتر منحصر به فرد-به دنبال نام خوب یا بد است.

صحبت در مورد دقیق گوشی ما انتظار داریم آنها را به Mi Air نقطه 2 SE با پکو آرم بیش از آنها را. قیمت در چین است CNY169 که ترجمه را به INR1,799 یا $24/€21 و ما باید منتظر رسمی رونمایی برای دیدن اگر کم خواهد شد نگه داشتن آن بسیار پایین است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید