پکو M2 Pro ورود در جولای 7 با چهار دوربین

این پکو M2 Pro ایم که برای شنیدن در مورد چند ماه گذشته خواهد بود و در نهایت پرده برداری کرد و در 7 ژوئیه در هند از طریق یک رویداد آنلاین که شروع خواهد شد در 12 بعد از ظهر به وقت محلی (6:30 UTC).

M2 Pro را علامت گذاری به عنوان اولین جدید سری M پیوستن موجود X و F ترکیب اولیه که شامل X2, F1 و F2 Pro. آخر یکی نیست راه اندازی در هند ،

پکو آشکار نشده هر مشخصات در مورد M2 Pro رتبهدهی نشده است, اما آن را به ما یک نگاه اجمالی از آن است که شبیه به جهانی نسخه از Redmi Note 9 Pro – چهار دوربین های واقع در مرکز مربع شکل با فلش LED قرار داده شده درست در زیر.

علاوه بر این, تیزر تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت شامل یک شبح از M2 Pro با یک زنگ تفریح در سمت راست اشاره در یک سمت نصب شده اثر انگشت خوان است.

در یک جداگانه تیزر تصویری این شرکت تایید شارژ سریع پشتیبانی برای M2 Pro.

گذشته نشت و شایعات در نقطه M2 Pro یک rebranded Redmi Note 9 Pro (global نوع) و اگر که مورد سپس شما می توانید انتظار آن را به یک پیکسل 720G SoC 6.67″ FullHD+ ال سی دی های جانبی نصب شده اثر انگشت خوان و 5,020 میلی آمپر باتری با 30W شارژ.

Redmi Note 9 Pro (global variant)

Redmi Note 9 Pro (جهانی variant)

از نظر تصویربرداری آن را به یک 16MP اهمیت در جلو و 64MP دوربین اصلی در پشت خواهد پیوست یک 8MP ultrawide, 5MP ماکرو و 2MP عمق واحد است.

این پکو M2 Pro فروخته خواهد شد از طریق Flipkart در هند و شرکت قول داده است به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد گوشی های هوشمند فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de