پکو C3 می شود گواهی به احتمال زیاد به یک rebadged Redmi 9

ما دیده ایم یک کم گل سرسبد و کم midranger یا دو تا گام منطقی بعدی این است که ورود به سطح از دستگاه کاملا مستقل با نام تجاری است که می خواهد به طور کامل جدا از پدر و مادر خود Xiaomi.

یک دستگاه با نام پکو C3 تایید شد در بلوتوث راه اندازی استودیو در کنار یک دسته از گوشی Redmi از جمله ظاهرا دستگاه جدید به نام Redmi 9AT.

Redmi and Poco phones at Bluetooth LS

Redmi و کم گوشی در بلوتوث LS

Xiaomi معمولا قرار می دهد سال و ماه تولید این دستگاه در چهار رقم بعد از حرف M و کم C3 نام مورد M2006C3MI آشکار شده است بخشی از این خط لوله از ماه ژوئن.

با توجه به شماره مدل بسیار شبیه به دیگر Redmi 9 همراه, آن را بی خطر است برای گفتن که گوشی های هوشمند جدید خواهد شد به خوبی شناخته شده اما با نام جدید – فقط آنچه پکو را با آن سه گوشی راه اندازی در اوایل این سال است.

Poco C3 gets certified, likely to be a rebadged Redmi 9

آیا این پکو C3 خواهد بود که Redmi 9 یا Redmi 9A یا Redmi 9C ما هنوز به یاد بگیرند. در هر صورت ما به دنبال در یک 6.53″ ال سی دی با waterdrop درجه یک در مقابل یک چیپ ست Mediatek و عظیم از 5000 میلی آمپر باتری.

ما همچنین امیدواریم که برای یادگیری آنچه در جریان است در نامگذاری وزارت – چرا C نامه پس از X F و M چرا شماره 3 و وجود دارد خواهد بود یک کم C1 یا کم C2?

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید