پلی استیشن 5 عرضه است به احتمال زیاد محدود در راه اندازی

سونی انتظار نیست برای به تاخیر انداختن پلی استیشن 5, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای این فصل تعطیلات با توجه

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

سونی انتظار نیست برای به تاخیر انداختن پلی استیشن 5, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای این فصل تعطیلات با توجه به یک گزارش جدید از بلومبرگ اما احتمال وجود خواهد داشت کمتر ماشین آلات در دسترس بیش از وجود دارد برای PS4 در سال 2013. سونی گفته می شود برنامه ریزی برای محموله های پنج تا شش میلیون واحد از طریق پایان ماه مارس سال آینده در حالی که آن را به فروش 7.5 میلیون کنسول PS4 در آن معادل راه اندازی دوره حتی با یک تاخیر انتشار در ژاپن است.

دلیل توجه کنیم تا کمتر به COVID-19 همه گیر و بیشتر به آنچه که سونی انتظار دارد که برای این دستگاه در نظر تقاضا. این PS5 دیده می شود به عنوان یک مطلب فنی بلند پروازانه دستگاه نسبت به سلف خود و به عنوان چنین است به احتمال زیاد به فرماندهی بالاتر قیمت در آن تاریخ انتشار در نتیجه کمتر adopters اولیه. در حالی که PS4 راه اندازی شد در $399 بدون تحمیل تلفات سنگین برای سونی یک تحلیلگر بلومبرگ گفت او فکر میکند که PS5 و Xbox سری X ممکن است زمین در $450 حتی به عنوان از دست دادن رهبران.

PS5 تولید انبوه این گزارش با شروع در ماه ژوئن در برنامه. که نشان می دهد که یک رونمایی برای کنسول جعبه خود را — طراحی است که هنوز هم یک راز نزدیک نگهبانی با وجود سونی با داشتن نشان داد PS5 مشخصات و کنترل آن — نمی تواند بیش از حد دور. یک بار سیستم می رود به تولید آن خواهد بود بسیار دشوار است برای مهار نشت; کنترل اطلاعیه گفته شده است که آمده اند هر چه زودتر از آنجا که توسعه دهندگان در حال حاضر دسترسی به آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن