طرح تنها به نوشیدن نصف بطری شراب ناقص در بهترین

این آغاز یکی دیگر از dispiriting هفته اما نه فقط پرتاب یک وعده غذای آماده کردن و تماشای تلویزیون. این فریب آمیزی ساده دستور فرو خواهد شد تمام شب:

مرغ هم بزنید سرخ

خوشمزه یکی از جوانان هنگامی که شما تا به حال f**k همه را انجام دهد. در زمان شما مواد خرد شده پخته شده مرغ و شسته عظیم wok آن خواهد بود که تا 9.30 pm. و مقدار زیادی از سرد و مرطوب flavourless باقی مانده فردا.

قشنگ ماکارونی پخت

همیشه می خواستم به طبخ ماکارونی دو بار ؟ این یکی را برای شما است. رنده کل یک بلوک از کلیسای جامع شهر پور پنه پخته شده را در یک ظرف خورش و ترک آن را در فر برای خدا می داند که چقدر طولانی است. فروشگاه شما خریداری نان سیر خواهد شد در انجام پانزده دقیقه, بنابراین شما چیزهای زیادی پس از آن بود.

سیب زمینی ژاکت

مادر خود را به شما آموخته به ذخیره بدون هیچ زحمتی با شروع سیب زمینی در مایکروویو پیروزی کل پنج دقیقه از شب. ضربت سخت زدن در فر برای بیشتر از دو ساعت آماده برای خوشمزه و دلچسب وعده غذایی که طعم درست مثل آن را در غذاخوری مدرسه.

کاری سبز تایلندی

چگونه برنج را پس f**king ، آن را کوچک. شاید شما messed تا نسبت دانه به آب اما ترک برنج تا آخر ‘در حالی که کاری simmers’ را اضافه کنید و یک دقیقه به زمان پخت و پز و احتمالا نیز برگرداند دیرینه زناشویی, بحث در مورد مدیریت زمان است.

فلفل con carne

عیسی مسیح چه اساسی می تواند شما را دریافت کنم ؟ آن را فقط به گوشت و لوبیا و یک بسته شوارتز پودر فلفل. همه شما تا به حال انجام بود و ریز ریز کردن پیاز, اما آن را به شما برگ پذيرد زمانی که شما به یاد داشته باشید که شما باید تا 7 صبح فردا و این فقط زندگی خود را در حال حاضر. آن را به زودی خواهید بود آخر هفته دوباره و شما می توانید با سفارش یک غذای آماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید