بیمه خدمات درمانی کارکنان خواسته شده است اگر آنها ترجیح می دهند یک نشان یک مدال و یا قطع پرداخت به عنوان مجازات برای عدم تمایل یک نشان یا مدال.

دولت محافظه کار است که تماشای این کشور اعلام عشق خود را برای بیمه خدمات درمانی با افزایش زنگ امیدوار است خرده ریز این ترفند را انجام دهد و یا آن را مجبور به رفتن سخت است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “چه کار فوق العاده بیمه خدمات درمانی در حال انجام است و آیا آن را نمی شگفت انگیزی برای پاداش دادن به کارکنان خود را با لمس مانند پول بیشتر و یا شرایط بهتر اما با چیزی که آنها می توانید نگه دارید در یک کشو.

“مانند سربازان آنها را می پوشند مدال خود و به یاد داشته باشید زمانی که کشور نیاز آنها و یا آنها می توانند لباس های خود را نشان و احترام و یا آنها می تواند 25 درصد کاهش پرداخت بیش از سه سال است. انتخاب خود را.

“از آنجا که آنها ممکن است قهرمانان در حال حاضر اما اگر آنها نمی خواهند خود را نشان آنها مخالف قهرمانانه همه گیر-مبارزه با دولت و در واقع آن زمان جنگ و آنها را خائن.

“آیا لوک اسکای واکر و هان سولو درخواست مشترک در زمینه کاهش هزینه های آموزش و مرمت شیفت کمک هزینه زمانی که آنها منفجر مرگ ستاره ؟ هیچ. آنها خوشحال بودند با مدال.”

هنکاک سپس یادآوری بریتانیا به کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران در 8 امشب اضافه کرد که تشویق تلقی نمی شود و هر نوع تعهد قراردادی در بخشی از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de