پیتزا تحویل مرد واریز شده پس از ده سال بدون shagging یک مشتری

شما مجبور به ارتباط برقرار کردن با یکی از وسط کلاس. اما آنها چه کسانی هستند ؟ چه می خواهند ؟ این بود که چیزی که آنها گفتند به معنای خنده دار است ؟ با استفاده از این راهنما:

پول

وسط کلاس که پول بیشتری از شما اما چیز عجیب و غریب است که آنها خجالت در مورد آن. بنابراین کاملا طبیعی سوال مانند چه مقدار خود را در موتور هزینه و یا چه نوع از ابتدا آنها پایین کشیدن آنها را به قرمز و زدن و جلوگیری از پاسخ دادن. انجمن.

مدارس

آنها با وسواس مدارس. آنها فکر می کنم در مورد هیچ چیز اما در تمام طول روز طولانی است. اشاره آنچه در مدرسه بچه های خود هستند و آنها در حال حمله با چنگال با کاوش سوال در مورد درسی که من چیست مرا جستجو کنی. Dunno که چرا آن را مانند یک معامله بزرگ است. شاید خود بچه ها هستند ،

کتاب

قفسه از آنها کردم. آن را مانند سیاستمداران در زوم تماس. اما همه آنها تا به حال می خواهم به بحث در مورد این است که چه جعبه-مجموعه آنها در حال تماشای و آنها تنها به ارمغان می آورد که تا به طوری که آنها می گویند آنها rewatching غرب گرا. Dunno آنچه در آن است در مورد. نبرد بریتانیا ،

سیاست

ماندن درست کردن آن. راستش ذکر است هر چیزی که در اخبار و آنها مثل تکان دادن مدفوع سگ در ترس شما چیزی می گویند نژادپرستانه و یا شما رای دادند حزب محافظه کار و یا هر آنچه و آنها باید توضیح دهند که چگونه اشتباه می کنید. آن را تقریبا با ارزش برای خرگوش-در-چراغهای جلو صورت.

مواد غذایی

شما می دانید مانند چیپس رفته اند که نمی توان آن را با پنیر و پیاز آن را به غار سالخورده پنیر چدار و caramelised موسیر? که آنها را. خوردن آنها همه همان گه ما اما با صفت اضافی و یک قفسه پر از خونین آشپزی.

نوشیدنی

F**k من آنها قرار داده و آن را دور. به طور جدی. من می خواهم یک چند قوطی خودم اما دور وجود دارد و آنها necking شراب و مانند آن را آب. مردان و زنان است. و آنها بیش از همه علف های هرز و اگر شما می خواهید به خارج شدن از وجود دارد با هر کک به سمت چپ آن را نگه دارید برای خودتان. باید استرس زا بودن طبقه متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de