سرپرستی بزرگترین ستاره در حال حرکت است به Valorant

سرپرستی's top بازیکن حرفه ای در حال حرکت است به یک بازی جدید است. امروز جی "Sinatraa" برنده ترک سرپرستی لیگ سا

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 اردیبهشت 1399

سرپرستی's top بازیکن حرفه ای در حال حرکت است به یک بازی جدید است. امروز جی "Sinatraa" برنده ترک سرپرستی لیگ سان فرانسیسکو شوک و ESPN گزارش داد که آن را به طوری که او می تواند تبدیل به یک عنوان متفاوت: شورش جدید تیم تیرانداز Valorantکه در حال حاضر در بتا بسته شده است.

برنده رقابت خواهد شد esports سازمان مأموران این تیم امروز اعلام کرد. مأموران نیز به Fortnite جام جهانی قهرمان کایل "Bugha" Giersdorf. قبلا برنده خود را تایید کرد خروج از شوک و او را در حال حرکت به Valorant. در یک پست در Twitlonger برنده گفت که او بازنشسته از سرپرستی زیرا او "راست بالا فقط از دست شور" برای بازی.

موفق به کسب عناوین ساخته شده در سال گذشته با مسلط شود. تیم خود را برنده جغد, گراند فینال, در حالی که او در زمان خانه جایزه MVP; او به دنبال آن است که با پیروزی سرپرستی جام جهانی عنوان (و دیگر جایزه MVP) به عنوان بخشی از تیم ایالات متحده آمریکا است.

مأموران گفت که آن Valorant تیم را نیز شامل Jared "Zombs" Gitlin که در این مأموران Apex Legends تیم سابق Counter-Strike: Global Offensive جوانب Steve "ShahZaM" خان و شکارچی "بیمار" میمس. این تیم گفت: این کار برای پیدا کردن نهایی پنجمین عضو آن Valorant تیم ملی.

در حالی که آن را هنوز در بتا بسته Valorant در حال حاضر ثابت شده بسیار محبوب شکستن کشش بینندگان سوابق به عنوان عمده streamers رنگی به آن است. تاکتیکی تیرانداز است که به ترکیب عناصر ضد حمله و سرپرستیبه نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به بزرگ بعدی esport.

که گفت:, شورش نشده است اعلام کرد برنامه های رسمی برای لیگ حرفه ای به حمایت از این بازی خواهد شد و به جای تمرکز بر جامعه منجر حوادث برای هم بودن. "بدون شک وجود دارد که به عنوان یک بیش از حد رقابتی تجربه Valorant مواد تشکیل دهنده برای یک موفق esport و ما باید رویاهای بزرگ برای چه این می تواند اما ما می خواهیم به متفکر در چگونه ما با قرار دادن آن همه با هم" شورش است, مدیر ارشد, از esports واندن "مجوس" Rozelle نوشت: در یک پست وبلاگ.

البته توسعه دهنده سابقه طولانی در بازی رقابتی عامل های متعدد طولانی مدت در لیگ های حرفه ای برای لیگ از افسانهاست که به تازگی 10 سالگرد خود را جشن گرفت. بسیاری از بازیکنان و تیم ها به نظر می رسد به بانکی که ثبات به عنوان آنها سعی کنید در اوایل با رقابتی Valorant صحنه.

برنده خروج می آید در یک زمان بی دست و پا برای جغد است که در حال حاضر در میان آن فصل سوم. لیگ به تازگی منتقل شده به یک ساختار آنلاین و این هفته اعلام کرد قصد دارد به معرفی یک اواسط فصل مسابقات است. برنده نیز نیست فقط با مشخصات بالا خروج از بلیزارد لیگ برتر; در سال گذشته جغد کمیسر Nate Nanzer چپ برای پیوستن به Fortnite توسعه دهنده بازی حماسی.

به روز رسانی آوریل 28th, 8:35PM ET: اضافه شدن جزئیات بیشتر در مورد مأموران' Valorant تیم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب