ما Sony Xperia 1 II نقد و بررسی فیلم است تا

Sony Xperia 1 II در دسترس خواهد بود در فروشگاه اواخر این ماه با $1,200/€1,200 برچسب قیمت به آن متصل است. ارزشش را دارد ؟ ما در تلاش برای پاسخ به آن در ما نوشته نقد و بررسی و یا شما می توانید بروید بیش از بهترین ویژگی های این گوشی (و برخی نه چندان خوب).

شروع با صفحه نمایش 4K – سونی است منحصر به فرد و تیز پنل OLED با HDR پشتیبانی رنگ یک تصویر زیبا. اما ما از پیدا کردن آن فرد است که شما نمی توانید به تماشای واقعی ویدیو 4K از امثال Netflix و Amazon Prime.

به صورت صوتی می توانید استفاده کنید یا جلوی بلندگوهای استریو و یا جک هدفون 3.5 mm. اگر شما قبل از دستور Xperia 1 دوم, پس از آن شما خواهد likley دریافت یک جفت از سونی WH-1000XM3 هدفون به صورت رایگان (آنها را با کیفیت عالی صوتی علاوه بر کلاس پیشرو لغو سر و صدا).

صفحه نمایش کنار, سه دوربین در پشت گوشی قرار است به یکی از بزرگ آن نقطه فروش. جدید عکاسی حرفه ای و به روز فیلمبرداری نرم افزار نرم افزار به دوربین طرفداران بسیاری از صفحة به نیشگون گرفتن و کشیدن.

Our Sony Xperia 1 II video review is up

ما در بر داشت که ما می توانید برخی از عکس های بزرگ در تاریکی با Xperia 1 II است که می تواند حتی بهتر است اگر شما را به بازی در اطراف با کنترل های دستی ارائه شده توسط برنامه. سازمان دیده بان ویدیو برای نمونه و افکار ما بر روی کیفیت تصویر.

اگر دوست دارید آنچه می بینید فروشگاه در آمریکای شمالی و اروپا در حال حاضر پذیرش قبل از دستور و شروع خواهد شد حمل و نقل این گوشی در یک یا دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im