ما OnePlus 8 Pro نقد و بررسی فیلم است تا

با ما OnePlus 8 نقد و بررسی فیلم راه از آن زمان به نوبه خود با توجه به شاخص قاتل عضو این نسل وان پلاس گوشی های. اولین و مهمترین, وان پلاس 8 Pro گران ترین تلفن در شرکت صف به تاریخ شروع در $900/€900. برای قیمت که شما در حال گرفتن یکی از بهترین صفحه نمایش در اطراف آخرین Snapdragon 865 چیپ ست یک دوربین همه کاره راه اندازی و بعضی از مدتها اضافات مانند شارژ بی سیم و IP رسمی امتیاز.

بر روی کاغذ 8 Pro کنه تمام جعبه برای یک سال 2020 گل سرسبد اما آن زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و ارزش آن را? ریکی است که در اینجا به شما افکار خود را در وان پلاس 8 Pro پس به نظاره نشست و لذت بردن از.

گذشته بالا درخواست قیمت وان پلاس 8 Pro ارائه می شود یکی از بهترین تجربیات در آندروید سمت راست در حال حاضر. این 120Hz QHD+ مایع صفحه نمایش AMOLED است که در میان بهترین تلفن همراه پانل های خارج وجود دارد وجود دارد و داشتن آزادی برای رفتن رزولوشن کامل و حداکثر نرخ تجدید در همان زمان همراه با نزدیک به کامل رنگ با دقت و اوج روشنایی بسیار خشنود است.

به عنوان با دیگر وان پلاس گوشی های عملکرد بالا درجه یک با تشکر از قدرتمند داخلی و تمیز اکسیژن سیستم عامل. گرفتن به دوربین اصلی 48MP تیرانداز تحویل چشمگیر, عکسهای در هر دو روز و شب در حالات.

کمکی 48MP ultrawide و 8MP تله بورس بودند نه به عنوان موثر در حالی که چهارمین 5MP “رنگ و فیلتر” سنسور فقط یک حیله است. در جای دیگر, وان پلاس 8 Pro است بیشتر یا کمتر در تاریخ همتراز با بقیه گل سرسبد ارائه – شما می توانید بررسی دقیق بررسی نوشته شده حتی برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im