Oppo معرفی خواهد شد 125W سریع شارژ راه حل بر جولای 15

Oppo شده است معرفی سریع شارژ فن آوری برای چند سال گذشته بوده و منجر مسابقه برای اکثر وات یک تلفن می توانند بدون سرخ کردن مادربرد.

در حال حاضر بالاترین نرخ یک تلفن می تواند شارژ در است 65W اما این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی یک تکنولوژی در 15 ژوئیه است که اجازه می دهد تا به 125W فلش سوپر شارژ – هیچ که نه تایپی – یک صد و بیست و پنج وات قدرت پر کردن باتری.

ما انتظار داریم Oppo به فشار در یک مصاحبه مطبوعاتی به همه رسانه ها در مورد فن آوری آن در روز چهارشنبه و حتی برگزاری یک شسته و رفته کوچک آزمایشی ایستگاه برای برخی از اعضای رسانه ها در چین است. ما در حال تعجب چه نوع فعلی این راه حل خواهد شد و ما امیدواریم که این شرکت را به وضوح بیشتر در مورد معماری داخلی خنک کننده و البته زمانی که ما آن را ببینید در دستگاههای تجاری.

Oppo شده است رهبری سریع شارژ بازار برای چند سال گذشته. این یکی از اولین شرکت های با 30W شارژ سریع است که در حال حاضر در دسترس حتی در میانی Realme همراه آن یکی از اولین معرفی 50W SuperVOOC در ماه ژوئن 2018 در Oppo Find X راه اندازی.

و اجازه دهید فراموش نکنید آن را نیز جلوتر از هر کس دیگری با 65W SuperVOOC 2.0 می آید که با پیدا کردن X2 دستگاه های در دسترس در سراسر جهان است.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>