Oppo به همکاری با وودافون در هفت بازارهای اروپایی

Oppo شده است در تلاش برای گسترش حضور خود در بازار اروپا و آخرین معامله به نظر می رسد مانند یک قدم بزرگ رو به جلو است. در آزادی مطبوعات, تلفن كننده اعلام کرد با همکاری وودافون در هفت کشور اروپایی که در آن حامل ارائه خواهد شد برخی از دستگاه های “برای سرعت بخشیدن به 5G تصویب و گسترش و در دسترس بودن محصولات Oppo”.

Oppo to partner with Vodafone at seven European markets

هفت کشورهایی که Oppo گوشی ارائه خواهد شد توسط Vodafone در حال, آلمان, انگلستان, اسپانیا, پرتغال, رومانی, ترکیه و هلند. گوشی های رول خواهد شد در سراسر Vodafone کانال است که در هر دو فروشگاه آنلاین از حامل و فیزیکی خرده فروشی امتیاز هر جا که آنها در حال کار در جهانی همه گیر.

Oppo نشان داد در پیامی که به رسانه ها است که گوشی های هوشمند از تمام محدوده خواهد یافت در این بازار از یک سری از طریق رنو, دستگاه تمام راه را برای پیدا کردن X2 و پیدا کردن X2 Pro. یک بررسی سریع نشان می دهد که بسیاری از تقسيمات كشوري هستند و در عین حال برای یادگیری در مورد همکاری جدید – وجود هر گونه اطلاعات در برخی از حامل محلی صفحات.

Oppo to partner with Vodafone at seven European markets

اما شما می توانید خرید پیدا X2 Pro در هلند از روز 1 تلفن اطلاعیه در حالی که وودافون اسپانیا ارائه می دهد Oppo A9 2020 به صورت رایگان اگر شما خرید یک برنامه به عنوان یک مشتری جدید.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>