اگر شما می خواهید یک راه سریع برای نشان دادن که چقدر خوب گوشی های چینی بدست در چند سال گذشته سعی مقایسه Oppo Find X2 Pro به سلف خود. 2018 را پیدا X بود از لحاظ فنی بلند پروازانه دستگاه که زوج هنوز منحصر به فرد موتوری کشویی با طراحی هنوز غیر معمول 3D face unlock سیستم و نرم افزار ضعیف.

پیدا کردن X2 Pro آیا هیچ یک از این مسائل. در عوض, آن را فقط فوق العاده گوشی خوب.

اشتباه نکنید Oppo است که هدف مستقیم برای سامسونگ قلب در اینجا. €1,099 ($1,180) پیدا کردن X2 Pro در رقابت با پایان Galaxy S20 گوشی در طراحی و سرعت و امکانات دوربین و قیمت و در بسیاری از احترام من فکر می کنم آن را در بالا می آید. اگر شما زندگی در یک کشور با یک بازار رقابتی برای گوشی های آندروید — یعنی نه ما — آن را باید بسیار جدی گرفته شود حتی اگر برای من این یک معامله شکستن عیب است.

به عنوان است که اغلب مورد با Oppo گل سرسبد گوشی های پیدا کردن X2 Pro سهام مشترک زیادی با آخرین high-end مدل وان پلاس با توجه به این دو مارک های زنجیره تامین و مالکیت مشترک در زیر یک بزرگتر چینی کنگلومرا. در این زمان هر چند که نیست در همه گسترش به همراه,’ طراحی — وان پلاس 8 Pro است که عابر پیاده در حالی که پیدا کردن X2 Pro به نظر می رسد مثل هیچ چیز دیگری.

بررسی من واحد است که این مدل که به نظر می رسد بیشتر در Oppo را بازاریابی منحصر به فرد طلا-و-نارنجی وگان چرم پایان است که بلافاصله قابل توجه است. (نیز وجود دارد و سرامیک مدل های, اما این است که به وضوح یکی برای رفتن است.) طلا Oppo آرم در پشت تداعی لوکس کیف دستی بیش از آن یک گوشی هوشمند است. “وگان چرم” یک دوره بازاریابی برای پلی اورتان و مطمئن — آن را دریافت نخواهد شد زنگار در طول زمان و آن را بو ندارد مانند هر چیز — اما این پایان بافت واقعا احساس بزرگ و کمک می کند تا پیدا کردن X2 Pro sleekest رتبه دهی گوشی من دیده ام در تمام طول سال.

همان می رود برای صفحه نمایش است که بسیار شبیه به وان پلاس 8 Pro را — اگر نه همان بخشی است. این یک 6.7 اینچ 3168 x 1440 خمیده OLED پنل 120 هرتز سرعت رفرش و آن را به عنوان خوب به عنوان هر صفحه نمایش من تا کنون دیده ام در یک گوشی. این punchy دقیق و همه در اطراف زرق و برق دار, با ظریف منحنی بسیار عالی در صفحه اسکنر اثر انگشت و یک سوراخ کوچک-برش پانچ برای 32 مگاپیکسل دوربین عکاسی از خود است که نشان میدهد حداقل منحرف.

منحنی نمایش برای همه نیست, اما من نمی باید هر گونه مشکلات با لمس ناخواسته وجود دارد و کمتر از یک شکل در اثر نور پس زمینه از شما دریافت بیشتر دراماتیک “آبشار” را نمایش می دهد. مانند وان پلاس 8 طرفدار پیدا X2 Pro با استفاده از سخت افزار های مبتنی بر پردازش تصویر به صورت HDR و حرکت صاف و در حالی که من می خواهم آن را ترک بسیاری از زمان من در بر داشت پوسته پوسته شدن مفید باشد و گاهی اوقات به چیزهایی مثل تماشای ورزش است. (به یاد داشته باشید تماشای ورزش؟)

پیدا کردن X2 Pro همچنین مسابقات OnePlus 8 Pro در یک نقطه فروش کلید — شما می توانید آن را اجرا کنید در هر دو کامل آن p 1440 رزولوشن و رفرش 120 هرتز رای دادن در حالی که سامسونگ S20 گوشی شما را به انتخاب یکی یا دیگری. هر دو از ویژگی های این نوع از چیزی که شما نمی دانید که آنچه شما از دست رفته تا زمانی که آنها در مقابل از شما. من فکر می کنم 1080p صفحه نمایش گوشی نگاه خوب اما من قطعا می توانید بگویید تفاوت در وضوح با p 1440 به خصوص زمانی که شما در مقایسه با آن به 1080p مقیاس به یک p 1440 پنل. در ضمن وجود فقط بدون قصد بازگشت از 120 هرتز.

من شده است با ترک هر دو روشن کنید و در حالی که شما می خواهم فکر می کنم این ممکن است مشعل عمر باتری که نشده است و این مورد برای من. بر خلاف کهکشان S20 به پیدا کردن X2 Pro به صورت پویا تنظیم نرخ refresh بر اساس محتوا بر روی صفحه نمایش کمک می کند که با مصرف برق. و در حالی که شرایط فعلی ما نیست و قرض خود را به خوبی به تمدید سنگین استفاده از تلفن دور از یک شارژر من اخذ شده است عملکرد منطقی از حدود پنج ساعت از زمان روی صفحه نمایش.

که خوب تا زمانی که من به یاد داشته باشید به پلاگین آن را در هر شب اما من به ارمغان می آورد به بزرگترین انتقاد از پیدا کردن X2 Pro: عدم وجود خود را از شارژ بی سیم. این صدا ممکن است nitpick-y برای هر کسی که با استفاده از یک تلفن و بدون آن در حال حاضر, اما این یک درد بزرگ به طور انحصاری بازگشت به سیمی شارژ هنگامی که شما به نقطه بی سیم شارژر در اطراف خانه. به خصوص در حال حاضر که من به سختی بیرون رفتن عمر باتری فقط یک کل غیر موضوع برای هر یک از گوشی های دیگر استفاده کنم چرا که اگر آنها را در دست من آنها در حال شارژ روی میز من. که در مورد پیدا کردن X2 Pro که فقط idles دور و به آرامی تخلیه قدرت هر زمان که من آن را قرار داده پایین.

Oppo پاسخ این است که پیدا کردن X2 نرم افزار فوق العاده سریع سیمی شارژ است که درست است. اختصاصی 65W SuperVOOC 2.0 سیستم پر 4,260 میلی آمپر باتری از صفر تا 100 درصد در 38 دقیقه به این معنی که شما حداقل لازم نیست برای نگه داشتن تلفن افسار به شارژر ،

چرا که نه هر دو ، Oppo خود را اعلام کرد اولین گوشی با قابلیت شارژ بی سیم این ماه که دلگرم کننده است اما یک دستگاه به عنوان گران قیمت به عنوان پیدا کردن X2 Pro واقعا نباید اجازه داده شده به کشتی بدون آن. بیشترین گل سرسبد گوشی های, حتی از جمله وان پلاس 8 Pro در حال حاضر ارائه سریع بی سیم و سیمی شارژ. این ممکن است یک معامله شکن برای شما اما برای من است.

بازگشت به چیزهای خوب: پیدا کردن X2 Pro را با دوربین های بزرگ هستند. ساختمان در سال گذشته بسیار عالی رنو 10x زوم وجود دارد نسل دوم 13 مگاپیکسلی 5x periscope دوربین در اینجا همراه با جدید سونی بزرگتر 48-سنسور مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و یک ultrawide است که با استفاده از سونی بسیار بزرگ 48-مگاپیکسل IMX586 از سال گذشته است. این یک کاره راه اندازی است که در به طور مداوم نتایج خوب هر چند بدون لزوما کشیدن نوع ماشین-یادگیری ترفندهای سحر و جادو است که گوگل و هواوی تجارت ، به چشم من این عکس را یک نوع “خنثی به علاوه یک” نگاه به عنوان اگر برخی از جامد اما تخت پیش فرض Jpeg داده شده است فقط اضافی درجه از تحرک. شب حالت خوب است ترکیبی زوم قابل استفاده برای 20x یا پس و ultrawide دوربین بسیار بهتر از بسیاری از دیگران است.

همه چیز در مورد پیدا کردن X2 Pro از محدوده بزرگ به همتراز برای دوره. این haptics بسیار خوب است. بلندگوهای استریو خوب هستند. Oppo را ColorOS 7.1 بسیار بهبود یافته در نسخه های قبلی با یک محروم به پایین طراحی و روح انیمیشن. گوشی عملکرد است که به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم انتظار از یک پیکسل 865 و 12GB RAM. هیچ جک هدفون. همراه USB-C در گوش جوانه مناسب هستند. واقعا وجود دارد هیچ چیز در مورد این گوشی نیست که به فریاد “گران قیمت و high-end گل سرسبد” در هر جنبه ای — جدا از عدم شارژ بی سیم.

Oppo یک بازیکن اصلی در عمده غیر بازارهای آمریکا به دلیل پیدا کردن X2 Pro ترین آن قانع کننده دستگاه نشده است. این امر کاملا اصلی من گوشی اگر من می تواند چوب آن را در یک چی پد و آن را احساس می کند شایسته از آن €1,099 ($1,180) قیمت. که باعث می شود آن را یک رقیب مستقیم به کهکشان S20 Plus که نمی periscope دوربین تله. (برای که شما می خواهم به گام تا €1,349 / $1,399 S20 فوق العاده.)

در مقایسه با وان پلاس 8 Pro در اروپا است که کمی کمتر چاپلوس. که تلفن شروع می شود در €919 ($995) اگر چه مدل پایه دارای 8GB حافظه RAM و 128 GB از ذخیره سازی در حالی که پیدا کردن X2 Pro در دسترس است تنها در یک 12GB / 512GB پیکربندی. وان پلاس 8 Pro ندارد periscope دوربین تله یا. اما آن را شارژ بی سیم.

من معنی نیست که به هارپ در مورد شارژ بی سیم بیش از حد از آنجا که من می دانم بسیاری از مردم اهمیتی نمی دهند. این درست است که آن را واقعا من تنها قابل انتقاد از پیدا کردن X2 Pro. این گوشی که به عنوان حق بیمه و سازگار به عنوان هر چیز دیگری در خارج وجود دارد در جهان است و من فکر می کنم آن را تنها یک ماده از زمان قبل از Oppo می شود گسترده تر به رسمیت شناختن نام تجاری.

عکاسی توسط سام Byford / آستانه

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im