Oppo Find X2 برای بررسی

ما در حال حاضر در برخورد با Oppo Find X2 Pro داد و آن را مقدار زیادی از ستایش دوست داشتنی خود را به نمایش دوربین های خود و ساخت عالی.

Oppo Find X2 در حال حاضر در اینجا در HQ و سهام آن بسیاری از آنچه ساخته شده این نرم افزار خیلی خوب است و تنها هزینه آن کمی کمتر است. در اینجا ما سریع برداشت اول از Oppo Find X2 همراه با یک unboxing.

پیدا کردن X2 Pro همراه با یک 65W شارژر USB-C کابل USB-C هدفون و یک تعریف مورد سیلیکون.

Oppo Find X2 in for review

پیدا کردن X2 است همیشه کمی کوتاه تر از پیدا کردن X2 Pro و قابل توجهی نازک تر است. تا جلو این همان premium 6.7 اینچ p 1440 AMOLED با 120 هرتز سرعت رفرش است که به راحتی در میان بهترین صفحه نمایش در بازار است.

غیر-نرم افزار پیدا کردن X2 از دست می دهد IP68 آب و گرد و غبار و حفاظت شده است فقط splash-proof.

خود دوربین نیز نسبت به کسانی که از پیدا کردن X2 Pro – شما فقط یک 2x تله به جای 5x periscope و ultrawide است کمتر قابل توجه 12MP تیرانداز و نه یک 48MP بزرگ-سنسور اهمیت. دوربین اصلی این است که هنوز هم 48MP است اما یک مقدار سنسور کوچکتر از یک در پیدا کردن X2 Pro. اما در حالی که پیدا کردن X2 به احتمال زیاد قادر نخواهد بود برای مطابقت با تصویر با کیفیت از نرم افزار این است که بسیاری از همه کاره بودن آن.

Oppo Find X2 Pro next to Oppo Find X2
Oppo Find X2 Pro next to Oppo Find X2

Oppo Find X2 Pro در کنار Oppo Find X2

ما Oppo Find X2 وارد اقیانوس دوست داشتنی آبی رنگ است. آن را به یک شیشه ای به پایان برسد (سیاه و سفید مدل سرامیک) و ظریف الگوی زیر شیشه ای که بیرون می آید در زیر نور مستقیم.

Oppo باعث می شود برخی از زیباترین دنبال گوشی های هوشمند در بازار و پیدا کردن X2 از این قاعده مستثنی است. حتی پس ما خواهیم پذیرفت که اقیانوس آبی پیدا کردن X2 هیچ بازی برای وگان چرم پیدا کردن X2 Pro در به نظر می رسد و احساس می کنید.

Oppo Find X2 in for review

Oppo Find X2 به ارمغان می آورد یک پیکسل, چیپ 865 12GB RAM و 256GB از UFS 3.0 سازی و چین نیز می شود 8GB/128GB و 8GB/256GB نسخه. این یک روح تلفن را 120Hz نرخ تجدید صفحه نمایش.

به طور پیش فرض این گوشی نرم افزار را تعیین می کند در چه نرخ refresh برای اجرای نمایش – یا 60 هرتز یا 120 هرتز – اما شما همچنین می توانید به صورت دستی انتخاب یا حالت.

Oppo Find X2 in for review

ما شروع به بررسی کامل ما از Oppo Find X2 مقدار زیادی وجود دارد برای پوشش بنابراین در ارتباط باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de