Oppo Ace2 را دریافت Evangelion-الهام گرفته از نسخه محدود

Oppo Ace2 رفت و در فروش در چین در اواخر ماه آوریل در اصل موجود در سه رنگ. در حال حاضر یخ جهان نشان داده است یک Evangelion نسخه محدود از تلفن با زیبا, مینیمالیستی کن ،

این NERV آرم برداشته مستقیم از نشان می دهد شما می توانید از طریق حفاری Fandom ویکی برای جزئیات بیشتر. نئون جنسیس اونگلیون شده است در اطراف برای یک مدت طولانی وجود دارد غنی backstory. در واقع این گوشی جشن سالگرد 25 از این سری است که برای اولین بار در سال 1995.

Oppo Ace2 EVA limited edition

Oppo Ace2 اوا limited edition

انتشار چهارمین فیلم “Rebuild of Evangelion” tetralogy به تعویق افتاده است با توجه به همه گیر هر چند روشن نیست اگر آن را تحت تاثیر قرار راه اندازی نسخه محدود تلفن. همانطور که برای قیمت انتظار می رود چیزی شمال CNY 4,000 ($565) که مدل پایه هزینه. چقدر بیشتر هنوز روشن نیست.

Oppo Ace2 بدون تغییر باقی می ماند در زیر limited edition بیرونی. این به این معنی همان 6.55″ 1080p+ AMOLED با HDR10+ و 90Hz نرخ تجدید پیکسل 865 چیپ ست 48MP اصلی و 8MP فوق العاده گسترده ای دوربین. از شارژ سریع پشتیبانی است که شاید قابل توجه ترین قسمت: 65W سیمی 40W بی سیم (شارژ پد است که به طور جداگانه فروخته) و 10W معکوس بی سیم تمام ضربه زدن به 4000 mAh.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>