وان پلاس عرضه خواهد کرد و کمتر بتا باز سازد, وان پلاس 8 بتا بسته به زودی افتتاح

در جمعه, وان پلاس مشخص شده است یک تغییر به آن باز نسخه بتا برنامه. پست در فروم این شرکت اذعان داشته است این برنامه بتا باز و در حال اجرا برای بیش از چهار سال و یک تغییر در استراتژی خود را تحت تاثیر قرار فراوانی از آن باز نسخه های بتا برای بهبود توسعه رسمی خود را می سازد.

وان پلاس در حال حاضر دارای سه کانال برای انتشار نرم افزار خود را. بتا بسته, باز, بتا, و رسمی, نرم افزار – که آخرین های نرم افزاری است که مشتریان خارج از جعبه و می شود به روز رسانی به طور منظم. برای بهبود ثبات از آن باز بتا سازد, وان پلاس عرضه خواهد کرد و یک بتا باز ساخت هر ماه.

OnePlus will release fewer Open beta builds, OnePlus 8 Closed Beta opening soon

این است که به احتمال زیاد به تمرکز بر گرفتن بازخورد از بتا بسته کاربران (تا 100 انتخاب نامزدها در ساخت) در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تا به تست اولیه ایجاد اکسیژن سیستم عامل. بتا بسته است بیشتر فرایند انتخابی از کاربران آن را تست اولیه ایجاد اکسیژن سیستم عامل است که به احتمال زیاد ناپایدار است. این تغییر را بهبود توانایی برای OnePlus تیم به جمع آوری بازخورد در آن بسته می سازد اما هنوز هم ارائه یک ثبات تر بتا برای کاربران خود که بسیاری از آنها نصب Open Beta نرم افزار به صورت روزانه خود سیستم عامل.

وان پلاس نیز اعلام کرد که آن بسته بتا برای وان پلاس 8 و 8 Pro “است در مورد شروع”. ما می توانیم فرض کنیم بتا بسته خواهد شد و شروع تست آندروید 11 – که قرار است برای رفتن به مرحله تست بتا این ماه (امیدوارم).

OnePlus به یاد اعضای جامعه است که آنها هنوز هم می تواند ویژگی های آزمون های اولیه توسط ثبت نام برای نسخه بتا از OnePlus برنامه های که در حال به روز رسانی از طریق فروشگاه بازی. انتشار رسمی (OTA به روز رسانی) منتشر خواهد شد در برنامه به طور منظم از یک بار در هر 1-2 ماه می باشد. بررسی کامل پست در وان پلاس فروم.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im