وان پلاس منتشر OxygenOS به روز رسانی برای وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro

وان پلاس در حال حاضر نورد از OxygenOS به روز رسانی برای وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro در NA اتحادیه اروپا و بازارهای هند. این به روز رسانی را از یک میزبان از پیشرفت ها و رفع اشکال است که باید مراقبت از بسیاری از مسائل که تا کنون کشف شده.

وان پلاس 8 Pro می شود به روز رسانی قابل توجهی بیشتر. شماره نسخه برای به روز رسانی است 10.5.11 برای NA و هند و 10.5.10 برای اتحادیه اروپا. در ضمن وان پلاس 8 نیز می شود بسیاری از همان تغییرات منهای آنهایی که خاص به سخت افزار در 8 Pro. شماره نسخه را در اینجا 10.5.8 برای اتحادیه اروپا 10.5.9 برای هند و 10.5.10 برای NA. شما می توانید به عنوان خوانده شده از طریق همه تغییرات در تصاویر زیر کلیک کنید.

OnePlus 8 Pro
OnePlus 8

وان پلاس 8 Pro • وان پلاس 8

ما OnePlus 8 Pro واحد بررسی شد یکی از کسانی که تحت تاثیر DRM اشکال که در آن Widevine DRM بود کاهش داد و از L1 است که در بالاترین سطح و آنچه در آن باید به L3. مانع از این نرم افزار از پخش محتوا از Netflix و Amazon Prime ویدئو در HD. این در حال حاضر ثابت شده است با این سیستم عامل به روز رسانی به ارمغان آورد که DRM نسخه بازگشت به L1. ما تا به حال به نصب مجدد برنامه Netflix بکشد (و یا به جای پاک کردن داده ها و ورود به سیستم پشت در پس نرم افزار از پیش نصب شده است و نمی تواند حذف شود) به عنوان آن را نمی خواهد بازی در HD و حتی پس از به روز رسانی اما پاکسازی داده ها ساخته شده آن را به کار به عنوان انتظار می رود.

این Photochrom ویژگی نیز شایان ذکر است. این ویژگی را فعال کنید با پایین ترین واحد در دوربین های خوشه ای در وان پلاس 8 Pro است و فقط با از بین بردن فیلتر مادون قرمز از سنسور. این باعث می شود اشیاء به نگاه متفاوت و ایجاد کاملا هم بزنید چند ماه به عقب زمانی که برخی از مردم آن را متوجه دیدم از طریق برخی از لباس. با وجود impracticality از سوء استفاده از این ویژگی, وان پلاس بلافاصله غیر فعال این دوربین در بازارهای مانند هند و تغییر آن در دیگران برای جلوگیری از بحث بیشتر.

از ویژگی های است که با این به روز رسانی مرتب کردن بر اساس. در حالی که اصلی اجرای دیدم عکس های گرفته شده به طور انحصاری با دوربین مادون قرمز آخرین به روز رسانی در واقع طول می کشد تا تصاویر اصلی 48MP دوربین اما با برخی از داده های استفاده شده توسط دوربین مادون قرمز. این چیزی است که وان پلاس تا به حال به می گویند که ما از آنها خواست تا در مورد این به روز رسانی حالت.

به روز شده در Photochrom فیلتر با استفاده از داده ها در مورد شرایط نور جمع آوری شده توسط رنگ فیلتر دوربین برای تولید عکس های با دوربین اصلی. فیلتر شدت متفاوت تحت سناریوهای مختلف روشنایی.

جدید Photochrom حالت در حال حاضر کار نمی کند در تمام مگر اینکه شما در داخل خانه و یا فقط به طور کلی در روشنایی ضعیف. تلاش کردن دوربین در اینجا در حال حاضر تحت شرایط بارانی در واقع هیچ کاری نمی کند. روشن است OnePlus به شدت تغییر این ویژگی پس از آن استفاده کرد و فقط در شرایط خاص برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده و یا بیشتر اختلاف است. حرکت تصویر واقعی مصرف به سنسور اصلی نیز حل شکایات مردم تا به حال با کیفیت Photochrom تصاویر که بزرگ نیست پس IR دوربین تنها 5MP وضوح و به طور کلی کیفیت پایین.

وان پلاس نیز با تغییر یک موضوع مربوط به پیمایش در 8 Pro. وقتی که اسکرول به سرعت در انبار نرم افزار و برخی از برنامه های شخص ثالث را تجدید رای کاهش یافته و از 120Hz به 75 hz برای مدت زمان از حرکت. این پیمایش به نظر می رسد کمی متلاطم. فقط به تایید ما نیست تصور آن را ما در بررسی ما با نرخ فریم شمارنده ابزار و آن را در واقع می کشویی به 75 hz وقتی که اسکرول به سرعت در حال. این در حال حاضر ثابت شده است و آن باقی می ماند در 120Hz در سراسر. این نیست که در ورود به سیستم تغییر اما ما آن را تایید در واحد ما.

بقیه تغییرات بسیار خود توضیحی. ما در حال انتظار در ما OnePlus 8 واحد برای دریافت به روز رسانی اما ما نمی هر گونه مسائل عمده که یکی پس آن را نمی خواهد یک تفاوت بزرگ را.

اگر شما هر یک از این گوشی و متوجه شده اند برخی از بهبود در خارج از تغییرات ذکر شده در اینجا و یا حتی هر رگرسيون سپس اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

منبع 1 • منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im