OnePlus نورد به پک دوگانه جلوی دوربین

وان پلاس Nord, همچنین به عنوان OnePlus Z در حال آمدن است در ماه آینده و این شرکت شروع به ساخت اعتیاد به مواد مخدره در رسانه های اجتماعی با انداختن بازی فکری. OnePlus آشکار نشده هر گونه مشخصات از وان پلاس, Nord نشده است اما اگر آخرین گزارش های اندروید مرکزی است که به باور ما را ببینید گوشی هوشمند بسته, دوربین دوگانه, راه اندازی در مقابل.

با توجه به انتشار, وان پلاس, Nord را Huawei P40 سری-مانند برش در گوشه بالا سمت چپ از صفحه نمایش برای 32MP selfie camera خواهد شد که در پیوست یک 8MP ultrawide زاویه واحد. این اطلاعات تایید شد توسط معمولا قابل اعتماد فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه Max J.

تمام گوشی های هوشمند وان پلاس راه اندازی شد پس از 2014 آمد با یک اهمیت در جلو و نورد نیز در ابتدا شایعه به ویژگی های یک دوربین عکاسی از خود است اما معلوم است آن را به عنوان اولین گوشی های هوشمند OnePlus به بسته دو جبهه رو بورس.

OnePlus Z render from last year with a single selfie camera
OnePlus Z رندر (سپس به نام 8 Lite) از سال گذشته با یک دوربین عکاسی از خود

اگر قبلی نشت و شایعات را باور, وان پلاس, Nord نیز خواهد بود که برای اولین بار mid-ranger از این گوشی چینی ساز از OnePlus X که راه اندازی شد در 2015.

وان پلاس Nord کشف شد در تست Geekbench در اوایل این ماه با یک گل میمون 765G SoC آندروید 10 و 12 گیگابایت رم. این شایعه به, ورزش, چهار دوربین نصب بر روی پشت اما ترکیب آن است که در حال حاضر ناشناخته است.

اما هنگامی که آن را بود گفت که با سه دوربین عقب راه اندازی شامل یک 64MP اصلی دوربین 16MP ultrawide ماژول و یک 2MP واحد بود که به احتمال زیاد یک سنسور عمق. اما در حال حاضر آن است که انتظار می رود به چهار دوربین های چهارم ماژول فقط ممکن است یک ماکرو دوربین.

جزئیات بیشتر در مورد وان پلاس, Nord خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان سطح ما اینچ نزدیک به خود را رونمایی کرد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de