OnePlus Nord تیم مذاکرات دوربین و عملکرد

این تیم پشت سر آینده OnePlus Nord می خواهد به بحث در مورد روند انتخاب قطعات و چه انگیزه تصمیم گیری کنند.

سیمون لیو که مدیر تصویربرداری برای وان پلاس, Nord میسازد مشخصات از دوربین های دیجیتال – تمام شش تن از آنها.

دوربین اصلی در عقب است 48MP سونی IMX586 اصلی سنسور در وان پلاس 8 و همچنین مورد استفاده در 7T سری. نورد تیم انتخاب کرد تا بار دیگر استفاده از این سنسور زوج با یک روشن f/1.75 لنز تثبیت کننده تصویر نوری و چون از نرم افزار بهینه سازی به سنسور وان پلاس ساخته شده در طول سال.

همراه با دوربین اصلی یک 8MP ultrawide رباینده 5MP عمق سنسور و یک ماکرو واحد.

در جلو وجود دارد 32MP اصلی selfie camera و دوربین دوم با 105 درجه ultrawide میدان دید. هر دو دوربین رو به جلو خواهد بود و مجهز به الگوریتم برای روشن کردن چهره و کاهش نویز در نور کم و همچنین افزایش در صورت جزئیات در عکس های سلفی با چند نفر.

OnePlus Nord team talks cameras and performance

شاون L. سر محصول برای وان پلاس, Nord, مذاکرات در مورد صفحه نمایش و عملکرد. OnePlus رفت و با یک 90Hz پنل AMOLED برای Nord اما افزایش لمسی نرخ نمونه برداری از 135Hz در وان پلاس 7T به 180Hz برای نورد. لمس نرخ نمونه برداری تعیین می کند که چگونه سریع صفحه نمایش در پاسخ به ورودی لمسی.

این به این معنی است که صفحه نمایش وان پلاس, Nord مسابقات که در وان پلاس 8 نظر پاسخ – 90Hz نرخ تجدید و 180Hz لمسی نرخ نمونه برداری. وان پلاس 8 Pro است که هنوز هم معیار برای وان پلاس گوشی – 120 هرتز سرعت رفرش و 240 hz لمسی نرخ نمونه برداری.

OnePlus Nord team talks cameras and performance

در پایان شاون L. مذاکرات در مورد انتخاب یک پیکسل 765G تا 12GB RAM که زوج با اکسیژن سیستم عامل’ بهینه سازی انیمیشن ها را در وان پلاس’ خوبی در نظر گرفته پر از وزوز عملکرد.

وان پلاس Nord را تبدیل به رسمی در جولای 21.

منبع 1 | 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im