OnePlus Nord قبل از سفارشات بیش از وجود سه مرحله در طول چند هفته گذشته سوم که دیروز بود. هر مرحله ارائه شده تنها تعداد محدودی از گوشی ها و کسانی که زد خیلی سریع به خصوص با توجه به این که این شرکت در واقع به طور کامل پرده برداری از گوشی نشده است.

شما هنوز هم می تواند یکی از اولین برای گرفتن یک Nord, اما این شرکت اعلام کرد که وجود خواهد داشت آنلاین pop-up حوادث فقط پس از “آر راه اندازی” در جولای 21. وان پلاس با استفاده از این pop-up حوادث به گرفتن برخی از زمان مواجهه با طرفداران خاص خود را دارد اما این بار آن را به صورت مجازی باشد.

کسانی که قبل از دستور را دریافت کنید دو جعبه های هدیه – یکی با نسخه محدود merch و یکی با “هدیه ویژه”. اگر شما خرید یک وان پلاس نورد از طریق یکی از pop-up حوادث, شما هنوز هم برخی از موضوعات است. به علاوه گوشی های خریداری شده در قبل از سفارش و یا پاپ آپ رویداد به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار به کشتی خود را به صاحبان جدید.

اما جزئیات دقیق پرده برداری خواهد شد به زودی (تحویل در Instagram با سالم می کند از الگوهای رفتاری).

در ضمن این شرکت است اذیت کردن جزئیات بیشتر در مورد وان پلاس جوانه خواهد بود که در آن نیز پرده برداری کرد در جولای 21. آنها باید 30 ساعت عمر باتری از جمله شارژ مورد است که 430 میلی آمپر باتری.

مدیر پروژه پشت جوانه گفت که 10 دقیقه شارژ به ارزش 10 ساعت زمان گوش دادن. برای مقایسه اپل AirPods Pro (2nd gen) 3 ساعت گوش دادن زمان از 15 دقیقه از شارژ.

OnePlus Nord pre-orders are over, the OnePlus Buds will support fast charging

شما قادر خواهید بود به استفاده از هر 10W شارژر (آن را ندارد به یک پیچ و تاب شارژر) به عنوان مورد محدود کردن سرعت شارژ به 5 ولت و 1.5 A – که هنوز هم 7.5 W که واقعا موثر برای, بلوتوث, هدفون.

شارژ بی سیم پشتیبانی نمی شود اما به عنوان که آیا افزایش قیمت OnePlus جوانه. این شرکت حفظ جزئیات قیمت گذاری به قفسه سینه خود اما نکات که آنها را مقرون به صرفه تر از AirPods (غیر حرفه ای) و گوگل صفحه جوانه.

منبع 1 | منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de