وان پلاس به بیرون درز نورد تصاویر نشان می دهد, طراحی صفحه نمایش AMOLED رسما تایید

وان پلاس Nord در حال آمدن است در ماه جولای 21 و ما در حال حاضر می دانم که تعداد کمی از مشخصات خود را از طریق نشت و رسمی بازی فکری. وان پلاس نیز به ما یک نگاه اجمالی از گوشی های هوشمند از طریق یک فیلم تبلیغی و امروز یک زن و شوهر از تصاویر Nord گذاشته شده توسط اعتماد leakster Evan Blass است که به ما بسیار روشن نگاه در گوشی های هوشمند.

همانطور که می بینید, وان پلاس, Nord بسته خواهد شد یک صفحه نمایش با یک قرص به شکل سوراخ در گوشه بالا سمت چپ برای دوربین دوگانه, راه اندازی, که از قبلی نشت ما می دانیم خواهد بود ترکیبی از یک 32MP گسترده و 8MP ultrawide زاویه واحد است.

OnePlus Nord leaked images reveal design, AMOLED display officially confirmed

وان پلاس’ official Instagram حساب Nord ارسال شده در یک الگوی رفتاری و تایید کرد که گوشی های هوشمند را بسته یک صفحه نمایش AMOLED.

علاوه بر این یک صفحه تبلیغی در آمازون است.در به طور غیر مستقیم تایید کرد پانل را با نرخ تجدید بالا. یک مقدار دقیق مشخص نیست اما آن را ایمن می گویند از آن خواهد شد یک 90Hz پنل با توجه به گوشی mid-ranger و گل سرسبد.

OnePlus Nord leaked images reveal design, AMOLED display officially confirmed

در حال حرکت در پشت وان پلاس, Nord ما چهار دوربین نصب تراز وسط قرار دارد به صورت عمودی در گوشه بالای سمت چپ که شامل یک 48MP اصلی 8MP ultrawide, 5MP ماکرو و 2MP عمق سنسور واحد است.

دیگر چیزهایی که ما می توانید تشخیص از این تصاویر هستند که کلید ولوم در طرف چپ گوشی و دکمه پاور و هشدار کشویی در سمت راست.

OnePlus Nord leaked images reveal design, AMOLED display officially confirmed

در یک پست در Facebook, OnePlus تایید Nord بسته خواهد شد و در مجموع شش دوربین و این شرکت قبلا تایید کرد که گوشی های هوشمند را به یک پیکسل 765G SoC در زیر هود و با تثبیت کننده تصویر نوری.

ما انتظار داریم وان پلاس به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد نورد در روزهای منتهی به جولای 21 رونمایی در تلاش برای ساخت بیشتر اعتیاد به مواد مخدره در اطراف آن 2020 mid-ranger.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net