OnePlus نورد می شود و در عین حال یکی دیگر قبل از انتشار به روز رسانی با تیر وصله امنیتی

آن را غیر معمول نیست برای دیدن سازندگان تلفن آماده سازی بعد یک به روز رسانی نرم افزار برای گوشی های جدید خود را خواهد شد که انتظار نصب شود پس از اولین مشتریان آنها را در خارج از جعبه. و در عین حال, وان پلاس واقعا outdone خود را با نورد. این گوشی که اوایل این هفته اعلام شد اما تنها در فروش در اوایل ماه اوت در حال حاضر در حال حاضر دریافت دوم خود را به روز رسانی نرم افزار.

این است OxygenOS 10.5.2 و آن را به ارمغان می آورد با آن ژوئیه وصله های امنیتی. علاوه بر این به تازگی پرده برداری OnePlus جوانه دریافت راحت تر جفت شدن سیستم در هنگام استفاده با نورد و هند Dailyhunt پشتیبانی از 90Hz نرخ تجدید.

OnePlus Nord gets yet another pre-release update, with July security patch

روند راه اندازی برنامه دوربین با حرکات بهینه سازی شده است که دارای مکالمه تصویری عملکرد و بهره وری قدرت برای جلوی دوربین در هنگام عکسبرداری در 4K60. دوربین تجربه بهبود یافته است به طور کلی و همان را می توان گفت برای ثبات سیستم. “مسائل عمومی” ثابت شد بیش از حد.

ما می خواهم به شما هشدارهای معمول در مورد صحنه rollouts اما تنها داوران باید این گوشی در حال حاضر به طوری که یک مسئله. ما کاملا مطمئن است که این به روز رسانی خواهد شد در واقع در حال انتظار برای شما را به آن را نصب کنید دوم خود را با نام تجاری جدید OnePlus Nord خارج از جعبه ماه آینده. در حالی که شما صبر کنید برای آن لحظه چرا که نه از طریق خواندن دست ما در نقد و بررسی این دستگاه برای دریافت بهتر آشنا به آن ؟

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید