OnePlus Nord 5G (با نام مستعار OnePlus الف) ممکن است چهار دوربین در پشت آن

OnePlus Nord 5G – گفته خرده فروشی نام OnePlus Z (که قبلا شناخته شده 8 Lite) – باید چهار-دوربین teases leakster Max J. ابتدا, ارائه, نشان داد یک دوربین دوگانه و سپس شایعات ادعا کرد یک سه گانه ایرانی در حال حاضر ما به یک چهار راه اندازی.

زمانی که شایعه شد این ادعا یک سه گانه اماتور تفکیک شد, 64 MP اصلی (برخی منابع ادعا 48 MP) 16 MP ultrawide و 2 MP ماژول (به احتمال زیاد یک سنسور عمق).

چهارم ماژول ممکن است یک ماکرو دوربین به عنوان قرار دادن یک لنز تله در “lite” مدل (حتی اگر آن را مانند نام) معنا ندارد. برای مقایسه وانیل وان پلاس 8 است 48+16+2 MP راه اندازی تطبیق سه گانه گیری شایعات در مورد نورد.

OnePlus Nord 5G (aka OnePlus Z) may have four cameras on its back

وان پلاس نورد را به یک پیکسل 765G چیپ ست به عنوان Geekbench نشان داد در اوایل این ماه به جای S865 گل سرسبد تراشه در داخل وان پلاس 8 اواز یا موسیقی دو نفری (و به احتمال زیاد 8T و همچنین). این دستگاه در اواسط محدوده ستون محدود کردن انتظارات در دوربین و سخت افزار.

به هر حال Max J قبلا طعنه که OnePlus Nord در حال آمدن است در ماه ژوئیه پس از ما دریافت حقیقت در چند هفته. برای ثبت این گوشی انتظار می رود به یک تخت 6.4 اینچی با 90 هرتز سرعت رفرش و 4000 mAh با پیچ و تاب شارژ. و البته 5G اتصال است که تمرکز برای وان پلاس به تازگی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>