OnePlus میسازد کردن کارکنان در اروپا کمتر از دو هفته پس از OnePlus 8 راه اندازی

وان پلاس راه اندازی آن آخرین گل سرسبد گوشی های وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro, کمتر از دو هفته پیش اما گوشی چینی

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

وان پلاس راه اندازی آن آخرین گل سرسبد گوشی های وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro, کمتر از دو هفته پیش اما گوشی چینی ساز در حال حاضر تخمگذار کردن کارکنان در دفاتر منطقه ای در سراسر اروپا و با توجه به یک گزارش از Engadget.

به نظر نمی رسد که اخراج هستند coronavirus مرتبط; بلکه OnePlus به نظر می رسد به طور چشمگیری کوچک سازی ادارات در انگلستان و فرانسه و آلمان با کاهش در سرشماری به عنوان بالا به عنوان 80 درصد برای برخی از دفاتر. در برخی از دفاتر وجود دارد فقط سه, کارکنان, این گزارش می گوید.

Engadget گزارش می دهد که دفاتر در دانمارک فنلاند و هلند بودند تحت تاثیر قرار نمی به عنوان OnePlus می بیند این مناطق که بیشتر امیدوار کننده رشد بازار. به عنوان مثل هلسینکی در حال حاضر به عنوان جدید اروپا HQ برای وان پلاس این گزارش با قبل از عملیات که بر اساس عمدتا در لندن است.

این ممکن است یک زمان طولانی; جدید وان پلاس 8 مدل در انگلستان تنها می تواند خریداری شده از یک حامل های بین المللی ارائه دهنده سه (اگر چه باز مدل تنه درخت از خود شرکت هنوز هم کار بر روی حامل مانند EE و O2). OnePlus به نظر نمی رسد که روابط استراتژیک با دیگر حامل است که کار در انگلستان برای وان پلاس 8 خط یا آینده ،

"اروپا یک بازار بسیار مهم برای ما شده است و از آغاز وان پلاس" یک سخنگوی شرکت گفت: Engadget. "ما در حال انجام برخی استراتژیک بازسازی در اروپا و در واقع حتی استخدام در این منطقه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب