گلوله های بی سیم Z سوم جفت گوشی بی سیم از OnePlus. یک جایگزین عالی گلوله های بی سیم 2 از سال گذشته گلوله های بی سیم Z به معنای یک گزینه بیشتر مقرون به صرفه در حالی که مطابق با طراحی و امکانات از سلف خود.

گلوله های بی سیم Z ارزان ترین های بی سیم مجموعه ای از وان پلاس تا کنون با ما قیمت گذاری که نیمی از آنچه را که گلوله های بی سیم 2 هزینه. در هند گلوله های بی سیم Z هزینه یک سوم از گلوله های بی سیم 2 و نیم از اصلی گلوله های بی سیم. در واقع INR1,999 قیمت پایین در هر نقطه در جهان است و باعث می شود گلوله های بی سیم Z خصوص فریبنده خرید.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

و این نه فقط کاهش قیمت یا به عنوان گلوله های بی سیم Z نیز بهبود می بخشد بر چند چیز نسبت به مدل های که قبل از آنها. آنها طولانی ترین عمر باتری مناسب آب و مقاومت و با زمان تاخیر کم حالت به طور خاص طراحی شده برای کار با وان پلاس گوشی های.

ما خواهد بود با وارد شدن به همه از ویژگی های و همچنین تمام خطر انداخته است که با چنین شدید قیمت, کاهش, بنابراین اگر شما علاقه مند در گرفتن یک جفت از این مطمئن شوید که شما به عنوان خوانده شده قبل از شما خرید کلیک کنید.

طراحی

برای سومین بار در یک ردیف OnePlus تصمیم گرفته است به چوب با neckband طراحی با وجود رو به رشد محبوبیت بی سیم واقعا از earbuds. نه که من شکایت – این سبک مزایای آن مانند داشتن نیست به نگرانی در مورد از دست دادن یکی از earbuds حجم فیزیکی و پخش کنترل عمر باتری طولانی تر و نه اینکه به اشتباه با این مورد هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آنها. واقعا بی سیم از earbuds ممکن است نگاه سرد اما neckband سبک است که قطعا بیشتر عملی است.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

در مورد گلوله های بی سیم Z طراحی شده است تقریبا یکسان است که از گلوله های بی سیم 2. آنها بسیار مشابه هستند که از هر دو ما گلوله های بی سیم Z و گلوله های بی سیم 2 نقد و بررسی واحدهای سیاه ما مجبور به ترک این برچسب بر ما گلوله های بی سیم Z به آنها را متمایز.

تنها تفاوت عمده بین گلوله های بی سیم Z و گلوله های بی سیم 2 است که دومی با استفاده از فلز برای ساخت و ساز از earbuds در حالی که سابق است که به طور کامل از پلاستیک ساخته شده. این آشکار می شود هنگامی که شما آنها را نگه دارید اما از فقط به دنبال آنها آن را سخت به آنها بگویید از هم جدا.

تنها تفاوت دیگر ما متوجه شد فقدان حلقه قرمز در بازگشت از earbuds در گلوله های بی سیم Z و که آنها یک زن و شوهر از گرم سبک تر از گلوله های بی سیم 2.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

البته اگر شما از نعناع و آبی و جو و یا نسخه گلوله بی سیم Z پس از آن آنها خواهد بود بسیار آسان تر به افتراق.

تقریبا یکسان طراحی یک مشکل نیست به عنوان گلوله های بی سیم 2 یکی از بهتر ساخته شده, گوشی, با راحت لاستیکی بدن که نیست بیش از حد ضخیم و یا سنگین در اطراف گردن خود را. کنترل از راه دور در سمت چپ کابل نیز آسان برای رسیدن به و عمل است. از earbuds نیز ضربه محکم و ناگهانی مغناطیسی با هم زمانی که شما با استفاده از آنها و انجام ندادن آنها.

اما این طرح تا به حال برخی از معایب مانند خیس دکمه بر روی کنترل از راه دور و کوچک LED نور است که باعث می شود آن را آزار دهنده برای بررسی اینکه آیا این گوشی در حال شارژ یا در حالت مرتبطسازی است. گلوله های بی سیم Z ارث این معایب به عنوان یک نتیجه از آن طراحی مشابه.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

جدید به گلوله بی سیم Z هستند و عرق و آب-مقاومت در برابر. اصلی گلوله های بی سیم ادعا می شود splash resistant اما تا به حال هیچ گواهینامه رسمی و گلوله های بی سیم 2 نمی ادعا می کنند هر نفوذناپذیری. گلوله های بی سیم Z در ضمن باید گواهی IP55 بنابراین شما می توانید آنها را برای تمرینات و اطراف آب.

بسته بندی شده به صورت گلوله های بی سیم Z. جعبه پهن تر است در حال حاضر اما عجیب است کمتر چیزهایی داخل. شما گوشی و یک کابل شارژ اما وان پلاس و دیگر بسته های نرم افزاری سیلیکون مورد حمل. نمی توانم بگویم این است که از دست دادن به عنوان حمل مورد بود که همیشه عجیب تنگ با وجود اینکه یک مقام رسمی لوازم جانبی و گاهی اوقات منجر به گوشی داخل بودن تقسیم غیر از خود را قفل مغناطیسی است که باعث آنها را به قدرت و ضایعات باتری.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

به طور کلی بسیار وجود دارد در اینجا به شکایت در مورد. تا آنجا که neckband سبک می رود و گلوله های بی سیم Z یک طراحی خوب جفت گوشی که نگاه و احساس بهتر از آنچه که قیمت ممکن است نشان می دهد.

آسایش

گلوله های بی سیم Z هستند باشکوهی راحت جفت گوشی فقط به عنوان گلوله های بی سیم 2 شد و قبل از آن است. نرم مواد لاستیکی برای neckband نشسته به راحتی بر روی گردن خود را و تمام چیزی که نور به اندازه کافی است که پس از یک whileyou به سختی متوجه آنها وجود دارد. کابل به سخنرانان نیز به اندازه کافی بلند و مالش نیست در برابر صورت خود را.

این شکل از earbuds نیز به خوبی انجام می شود به عنوان آن را کاملا متناسب با خطوط درونی خود گوش. این می تواند از فرد به فرد متفاوت است, بدیهی است, اما من همیشه در بر داشت گلوله بی سیم Z/2 earbud طراحی می شود تقریبا سفارشی طراحی شده برای گوش من اندازه و شکل.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

سیلیکون گوش راهنمایی نیز ساخته شده زیبا و ضخیم و انعطاف پذیر مواد. اصلی گلوله های بی سیم بود و نه نازک و ناخوشایند سهام گوش راهنمایی اما وان پلاس واقعا بالا برده بازی خود را با گلوله های بی سیم 2 و آن را خوب است برای دیدن گلوله های بی سیم Z ارث آن بسیار بهبود یافته راهنمایی گوش به عنوان به خوبی. اینها به راحتی بهترین جفت از سیلیکون گوش راهنمایی شما در این محدوده قیمت و باعث می شود همه چیز را در کلاس خود و حتی برخی از چند کلاس بالاتر احساس مانند بازیافت خودرو درب پوشش.

مزیت داشتن انعطاف گوش راهنمایی است که به غیر از راحت بودن آنها همچنین ایجاد یک مهر و موم در گوش خود را. به عنوان کسی که با اندک اما نه ناچیز عدم تطابق در گوش داخلی اندازه من اغلب پیدا کردن برخی از گوشی به مناسب نیست و در یک گوش و یا دیگر اما به طور پیش فرض اندازه می آید که با گلوله های بی سیم Z متناسب با من مانند یک دستکش با صفر مهر و موم و یا نشت موضوع است. آنها همچنین بلوک کمی منصفانه از سر و صدا و قابل استفاده در هواپیما.

پس از صرف ساعت های بی شماری در گلوله های بی سیم, 2, من می توانم با اطمینان توصیه گلوله بی سیم Z برای هر کسی که به دنبال یک جفت راحت گوشی در گوش.

ویژگی ها و مشخصات فنی

این یک منطقه که در آن گلوله های بی سیم Z هستند که چند مرحله پشت گلوله های بی سیم 2 به عنوان OnePlus axed چند تعارفات را به قیمت پایین تر.

شروع با چیزهای که آیا آن را – گلوله بی سیم Z پشتیبانی از بلوتوث 5.0. شما می توانید گوشی خود را در اتاق بعدی و اتصال دارد خوب حتی از طریق ضخامت دیوارهای آجری. اگر شما یک خط دید مستقیم شما می توانید تا آنجا که ادعا 10m. من متوجه نشدم هر قطره یا پرش طول عملیات عادی.

متاسفانه وان پلاس پشتیبانی نمی کند جفت شدن با دستگاه های متعدد. این نیست یک گلوله بی سیم Z مسئله به عنوان مدل های قبلی آن را انجام نمی یا. آن را دارای یک ویژگی به نام سوئیچ سریع که انجام بیش از گلوله های بی سیم 2 که اجازه می دهد تا شما را به سرعت سوئیچ بیش به آخرین دستگاه جفت شده با دو بار ضربه زدن به قدرت/جفت شدن را فشار دهید. آن را به عنوان مناسب به عنوان multi-device pairing اما آن را مفید به با این وجود و بهتر از هیچ چیز است.

وان پلاس ساخته شده برخی از کاهش شدید به کدک پشتیبانی در گلوله های بی سیم Z. گلوله بی سیم تا به حال برای حمایت از SBC و aptX در حالی که گلوله های بی سیم 2 پشتیبانی از SBC aptX و aptX HD. در ضمن گلوله های بی سیم Z تنها پشتیبانی از SBC و AAC. کدک نیاز به صدور مجوز پس ارزان هدفون اغلب تمایل به ترک آنها را.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

اما اثری که این کدک باید در کیفیت صدا نیست همیشه قطع و خشک به این معنی که شما لزوما به دست آوردن بسیاری با داشتن برخی از کدک نه معنی است شما به طور خودکار دریافت بد صدا اگر شما آنها را نمی.

مقدار زیادی از آن پایین می آید به این منبع است که شما در حال گوش دادن به و اگر آن را بیشتر فشرده موسیقی و سپس شما نمی خواهید به توجه به هر گونه تفاوت. آن را حتی سخت برای اندازه گیری این تفاوت ها گاهی اوقات حتی به عنوان پایه SBC codec به اندازه کافی پهنای باند را به طور کامل تکثیر قابل شنیدن طیف های صوتی در حالی که داشتن کم به اندازه کافی کف سر و صدا و اعوجاج.

تفاوت سپس از خود را چگونه منبع دستگاه فرآیندهای کدک به عنوان دستگاه های آندروید رسیدگی ندارد AAC را پشتیبانی می کند به عنوان موثر به عنوان اپل. کدک های مختلف نیز متفاوت پوشیدگی است که بسیار موثر تر و عامل تر از تفاوت های جزئی در کیفیت صدا. بنابراین عدم aptX یا aptX HD در اینجا ممکن است کوچکتر معامله نسبت به آنچه ممکن است تصور شود.

آنچه شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به اطلاع تغییر در درایور پیکربندی در مقایسه با گلوله های بی سیم 2. گلوله های بی سیم 2 ویژه سه گانه-راننده طراحی متشکل از دو Knowles متعادل آرماتور رانندگان و 10mm و پویا راننده. از سوی دیگر گلوله های بی سیم Z دارای یک 9.2 mm driver.

وجود دارد یک دلیل خوب سخنرانان متعدد رانندگان با تقاطع به عنوان یک راننده نمی تواند رسیدگی به تمام فرکانس و بهتر است به چند درایور اختصاصی برای رسیدگی به بخش های مختلف از طیف های صوتی. اما کم هزینه دیکته مصالحه به طوری که تنها راننده آن است.

گلوله های بی سیم Z انجام یک ace تا آستین خود را و است که یک حالت زمان تاخیر کم طراحی شده برای کار منحصرا با وان پلاس گوشی (وان پلاس 5 یا جدیدتر). این ویژگی ادعا را به تاخیر پایین به 110ms که نیست کم در مفهوم مطلق اما پایین تر از آنچه بلوتوث صوتی با زمان نهفتگی به طور کلی است. گوشی به طور خودکار به حالت زمان تاخیر کم زمانی که Fnatic حالت درگیر در تلفن.

متاسفانه به عنوان شانس آن را داشته باشد ما ندارد OnePlus تلفن با ما در زمان تست و OnePlus نمی تواند ارسال یک دستگاه را در زمان. به عنوان و هنگامی که ما این گوشی از وان پلاس ما را به روز رسانی نقد و بررسی با ما یافته.

یکی دیگر از وان پلاس از ویژگی های خاص و سریع جفت ارز نشان می دهد که یک اعلان در نزدیکی وان پلاس گوشی (وان پلاس 5 یا جدیدتر) زمانی که گوشی در حالت مرتبطسازی است. این شبیه به AirPods جفت شدن روش و نیز در حال حاضر بر روی گلوله های بی سیم 2.

به عنوان با دیگر OnePlus بی سیم, گوشی, گلوله های بی سیم Z هیچ برنامه همراه از هر نوع که به معنی وجود دارد هیچ گزینه برای تنظیم و یا نرم افزار به روز رسانی برای این محصول است.

عملکرد

گلوله های بی سیم Z مناسب و معقول هستند-گوشی صدایی برای قیمت. آن را فاقد پالایش از گلوله های بی سیم 2 اما جدید تنظیم باید جذاب تر به خریداران در این محدوده قیمت.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

گلوله های بی سیم Z یک صدای باس محور معمولی از گوشی در این قیمت ها. زیر 200Hz منطقه دریافت کرده سالم افزایش, اما اواسط باس نیست و کاملا اغراق آمیز است. این نتایج در کمتر بدن به طور کلی به باس و فقط بیشتر سر و صدا به صدا. این یک کمی کمتر تصفیه شده از راه اضافه کردن باس به عنوان آن را فقط برای تلفن های موبایل مانند یک عده ساب ووفر در حال پخش است در اتاق می کند و صدا به نظر می رسد نامتعادل.

بازی بهتر توسط خالد به حال باس فقط معطل در پس زمینه با کمی پوسیدگی باعث ثابت سر و صدا در گوش خود را. وای از طریق پست و مالون دیدم بی امان سونامی low-end را در طول کل مسیر. بسته به آنچه شما ترجیح این است که این می تواند مطلوب است اما وجود دارد هیچ انکار که باس تمایل به پایمال کردن بقیه صدا در زمان.

باس همچنین برای تلفن های موبایل مانند آن را تحت فشار قرار دادند کمی گذشته آنچه رانندگان می توانند به راحتی اداره کند. آن است که سخت تر برای تاکید بر پایان پایین تر از باس در مقایسه با اواسط باس همین دلیل است که شما معمولا بیشتر از تاکید در اواسط باس منطقه است. اما گلوله های بی سیم Z می رود و ژامبون را در پایین پایان, که باعث می شود برخی از شنیدن اعوجاج در زمان در کم پایان است که تراوش می کند به mids.

باس کنار بقیه پاسخ فرکانسی است عادی. Mids کمی احتیاج به عنوان شما می خواهم به طور کلی انتظار برای لذت بیشتر متمرکز بر صدا اما نه به شدت به طوری که شما باید یک زمان سخت در از شنیدن صدای خواننده و یا ابزار. خواننده در آهنگ های مانند Kanye غرب Black Skinhead, سراسر با صدای بلند و روشن است. نیش درام دام و مایکل جکسون مسکوت خواننده در خون روی زمین رقص نیز کاملا رو به جلو به عنوان آنها باید در این مسیر است.

اواسط محدوده به نظر می رسد به برخی از نرخهای اما به عنوان برخی از خواننده و سازهای نمی آیند و همچنین دیگران. هر دو خواننده و گیتار الکتریک در Pneuma توسط ابزار تحت یک لایه وازلین.

بخشی از دلیل که چرا این ابزار اغلب احساس بی دندان روی گلوله های بی سیم Z کم خونی بالا پایان. یک نمونه به شکل v صدا را بیشتر اغراق آمیز زیر پاسخ اما گلوله های بی سیم Z صفحة آن راه را برای برخی از دلیل است که دور از و یا به خصوص shimmery آهنگ اما به طور قابل توجهی ابرها دیگران است. آن را نه بیش از حد تیره و یا خاموش اما شما از دست برخی از درخشش و آن را رول کردن نسبتا به سرعت.

هنگامی که دیده می شود به عنوان یک کل کلی صدا امضای اغلب می تواند لذت بخش ترین آهنگ های. اما فقدان جزئیات در mids و اوج تقریبا همیشه احساس می شود و در آهنگ با سنگین کم پایان رامبل تمایل به همه چیز را کمی خسته بود. برخی از مردم ترجیح می دهند موسیقی خود را در راه است که پس از مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

همانطور که برای تصویر برداری و صدا گلوله بی سیم Z خوب با سابق با هدف قرار دادن و حرکت است. متاسفانه صدا نسبتا متراکم و متمرکز در وسط گوش دادن (persian).

مقایسه به گران تر از گلوله های بی سیم 2 اجتناب ناپذیر است به خصوص با توجه به مشابه چگونه آنها نگاه کنید که ممکن است باعث شود برخی از افراد به فرض که همان صدا اما آنها نمی. گلوله های بی سیم 2 به لیگ جلوتر از گلوله های بی سیم Z وقتی که می آید به پالایش صدا. باس یک پانچ به آن را بدون اینکه از خود راضی. Mids کمی احتیاج اما نه گل آلود و پایان اتحاد واقعی و هوا و درخشش به آن است. صدا نیز بسیار گسترده تر با عمق و بعدی.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

این فقط یک بیشتر خوش صدا به طور کلی در حالی که همچنین در حال از لحاظ فنی برتر و به همین دلیل من عاشق گلوله های بی سیم 2 خیلی عقب زمانی که من بررسی آن را به عنوان وجود دارد به سختی هر گونه محصولات که در محدوده قیمت است که صدا را به عنوان خوب. متاسفانه با گلوله های بی سیم Z, وان پلاس است که به وضوح در برخورد با کیفیت کمتر سخت افزار (و فقط سخت افزار کمتر اگر شما مقایسه راننده شمارش).

این شرکت ساخته شده مسلما تصمیم گیری درست به لحن رانندگان در راه است که می تواند بیشتر خشنود به خریداران در این رده قیمت در حالی که گران تر از گلوله های بی سیم, 2 تا به حال بالغ و تصفیه شده صدا که نه هر کس می تواند درک.

بنابراین در حالی که گلوله های بی سیم Z همین حالا صدای بد نفسه و بهترین شما می توانید در محدوده قیمت خود را به ویژه هنگامی که در مقایسه با کدر Realme جوانه های بی سیم که هزینه فقط یک کمی کمتر است. اما گلوله های بی سیم 2 هنوز انتخاب برتر برای کسانی که ارزش های صوتی با کیفیت بالاتر از همه چیز. بیش از حد بد آنها در حال رفتن به در فروش برای مدت طولانی.

تا آنجا که میکروفون با کیفیت است و نگران آن است که مناسب برای تماس های صوتی. صدا کمی خاموش و روشن ترین شما می شنوید به خصوص اگر شما در حال آمدن از یک هدست سیمی اما قابل قبول است برای بودجه هدست بلوتوث.

در نهایت پوشیدگی زمانی که زوج با یک آیفون XR نیز کاملا قابل قبول هر دو برای تماشای فیلم و بازی کردن بازی های گاه به گاه. همانطور که ذکر شد قبل از, من یک وان پلاس گوشی های هوشمند در دست برای تست حالت زمان تاخیر کم و این ویژگی کار نمی کند با هر دستگاه دیگر.

باتری

یکی از دلایلی که هنوز هم چوب به ارزان گلوله های بی سیم Z بیش از گلوله های بی سیم 2 عمر باتری است. در حالی که گلوله های بی سیم 2 بودند هیچ دولا دولا راه رفتن در 14 ساعت مداوم پخش گلوله بی سیم Z ادعا 20 ساعت. در بالا از آن, وان پلاس نیز ادعا می کند که تنها با 10 دقیقه شارژ می توانید از 10 ساعت از زمان پخش.

برای آزمون این ادعا من لوپ معمول من تست مسیر در یک راحت حجم تا زمانی که باتری تخلیه. گلوله های بی سیم Z رفت فقط برای چند دقیقه بیش از 20 ساعت علامت, که بدان معنی است که وان پلاس ” ادعا می کنند مناسب است در پول است. که چقدر عمر باتری می تواند شما را از طریق هر پرواز بین المللی به عنوان و هنگامی که پرواز می شود گزینه ای را دوباره.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

به عنوان برای دومین ادعای ما گلوله های بی سیم Z در واقع موفق به رفتن برای بسیاری دیگر از 10 ساعت پس از 10 دقیقه شارژ. دلیل این امر این است که وان پلاس مشخص محافظه کار 5V/600mA حداقل شارژر برای رسیدن به این آگهی از 10 ساعت ادعا می کنند. پس ما شارژر خیلی بالاتر از آن است که این گوشی در واقع رفت و در حدود 13 ساعت است. ما انتظار داریم بسیاری از افراد به شارژر بالاتر از 5V/600mA دروغ گفتن در اطراف بنابراین شما می خواهم به راحتی قادر به پیش افتادن از وان پلاس ادعا می کنند در اینجا. و برای کسانی که بدانم یک شارژ کامل طول می کشد حدود 50 دقیقه از تخت.

همه در همه, جامد عمر باتری از گلوله های بی سیم Z.

حکم

گلوله های بی سیم Z بهترین گوشی بی سیم, ما تست شده در محدوده قیمت خود را. آنها به خوبی طراحی شده و راحت و کاملا چند ویژگی های مناسب. آنها همچنین ارائه گواهی آب و مقاومت است که مطمئن شوید که برای ارام کردن کسانی که (هنوز) برای اجرا و یا می خواهید برای گوش دادن به موسیقی در سراسر آب است.

کیفیت صدا کاملا قابل قبول برای قیمت. ما قطعا شنیده بهتر که مهمترین آنها از وان پلاس خود گلوله های بی سیم 2 اما نه در این محدوده قیمت. برای خریداران در بودجه های صوتی با کیفیت در ارائه باید کاملا قابل قبول و حتی لذت بخش است.

OnePlus Bullets Wireless Z Review

گیلاس در بالا عمر باتری است. در حالی که هر کس و گربه خود را پس از بی سیم واقعا از earbuds این روزها وجود دارد هیچ انکار که neckband-طراحی سبک هنوز هم دارای یک مزیت است که آن را به عملی و گلوله های بی سیم Z مثال های زیادی از آن. و در حالی که 20 دقیقه از پخش بزرگ است آنچه واقعا قابل توجه است 10+ ساعت شما می توانید از فقط 10 دقیقه شارژ.

به طور کلی گلوله های بی سیم Z مورد علاقه ما بودجه گوشی بی سیم و ما به شدت توصیه می شود آنها را به هر کسی که به دنبال به خرید در این محدوده قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de