OnePlus 8T ممکن است فقط از طریق GeekBench

وان پلاس را اعلام کرد جدید Nord mid-ranger هفته گذشته اما این شرکت است که قطعا نیز مشغول کار بر روی آن نسل بعد

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

وان پلاس را اعلام کرد جدید Nord mid-ranger هفته گذشته اما این شرکت است که قطعا نیز مشغول کار بر روی آن نسل بعدی دستگاه گل سرسبد. در طول چند سال گذشته آن را بدست ما استفاده می شود برای دیدن یک یا دو T دستگاه های اطراف اکتبر-نوامبر و به نظر می رسد که ممکن است دوباره اتفاق می افتد در سال 2020 است.

یک وان پلاس گوشی با شماره مدل KB2001 فقط خال خال شده در پایگاه داده GeekBench و این می تواند آینده OnePlus 8T یا 8T Pro. آن را در حال اجرا آندروید 11 هنگامی که آن را زد معیار که حس می کند اگر شرکت چوب به آن معمول T دستگاه اعلام جدول زمانی - گوگل قطعا باید انتشار نسخه نهایی اندروید 11 توسط آن است.

OnePlus 8T may have just passed through GeekBench

این گوشی دارای 8GB حافظه RAM و آن GeekBench 5 نمره برای هر دو تک هسته ای و چند هسته ای هستند بسیار زیادی را در خط با آنچه که ما دیده ایم در این سال از دیگر دستگاه های طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 865 چیپ ست. روشن نیست اما اینکه آیا آن را به استخدام 865+ یا نه.

با چند استثنا قابل توجه T نسخه هرگز بزرگ به روز رسانی به غیر-تی مدل, اما این که آیا آن را نگه دارید و درست در این زمان در اطراف باقی مانده است دیده می شود.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن