وان پلاس 8 نرم افزار فیلتر رنگ دوربین غیر فعال خواهد شد تنها در چین

پس از نگرانی های حریم خصوصی است که وان پلاس 8 نرم افزار فیلتر رنگ دوربین مطرح OnePlus ساخته شده Weibo پست در مورد به روز رسانی های آینده خواهد بود که به طور موقت غیر فعال کردن ماژول و فکر می کنم از یک ثابت است که می تواند به رفع این مسئله است. در وان پلاس’ انجمن رسمی توضیح داد که در آینده به روز رسانی خواهد تحت تاثیر قرار تنها HydrogenOS معنی نسخه چینی این گوشی است.

OnePlus 8 Pro's color filter camera will be disabled only in China

بین المللی گونه های مختلف را از ویژگی های در حال حاضر, اما زمانی که ثابت شده است OnePlus پیاده سازی آن در مدل جهانی نیز هست.

به صداقت از ویژگی های این نسخهها کار فقط با, فوق العاده نازک لباس و خاص در شرایط نوری بنابراین نباید آن را یک موضوع برای اکثر مردم است. آن را نیز بسیار روی حیله و تزویر وضعیت با چهار دوربین ادعا می کند. اگر وان پلاس غیر فعال دوربین این معنی که تبلیغات گمراه کننده خواهد بود برای یک دوره کوتاه در چین است. این شرکت احتمالا قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاری بیشتر در هفته های آینده به عنوان آن را با این نسخهها کار بر روی یک ثابت.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>