وان پلاس 8 و 8 Pro: افکار تصادفی

وان پلاس معرفی جدید 8 و 8 Pro این هفته و اکنون که گرد و غبار حل و فصل در اینجا چند افکار جدید اضافه شده. این ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 فروردین 1399

وان پلاس معرفی جدید 8 و 8 Pro این هفته و اکنون که گرد و غبار حل و فصل در اینجا چند افکار جدید اضافه شده. این بیشتر در مورد جایی که آنها در جا جهانی طرح مسائل و آنچه که آنها نشان دهنده برای ساز خود را - اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد گوشی های خود ما باید دست در مقالات برای هر دو OnePlus 8 و 8 Pro.

گل سرسبد قاتل است نه بیشتر

بیایید شروع کردن با فیل در اتاق و چیزی که قطعا دارای بیشترین تعداد طرفداران riled ، شروع 699 دلار/یورو و 699 دلار 899/899 یورو به ترتیب, وانیل, وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro به طور قابل توجهی گران تر از پیشینیان خود با وجود دومی آمدن مقاوم در برابر نیمی از پایه سازی.

در این نقطه تحول از یک شرکت است که در ابتدا تلاش برای موقعیت خود را به عنوان underdog "گل سرسبد-قاتل" کامل است. نگاهی به 7T مورچه به 7T Pro کسانی که راه اندازی در €600 €760 بود. و فقط بیش از 12 ماه پیش وان پلاس 7 و 7 Pro فرمان €559 و €700 شروع قیمت.

شرکت OnePlus در نهایت احساس اعتماد به نفس رقابت می تواند بدون نیاز به تضعیف رقبای خود. واقعیت این است که 8 Pro هزینه های بیش از یک کهکشان S20+ یک بیانیه قوی و اگر OnePlus حفظ رقابت خود را در این نوظهور ارتفاع آن ممکن است تبدیل به BBK جدید غاز طلایی. ما هنوز برای دیدن چگونه است که اگر تابه حال.

OnePlus 8 and 8 Pro: random thoughts

جدید goalposts

با حرکت به بالاتر ردیف مفهوم ارزش برای پول تغییرات. در حالی که قادر به انجام بزرگترین وظایف پادشاه است در اواسط محدوده حق بیمه و بخش های آن نیز در مورد بهترین بودن در حداقل برخی از آنها. شما لازم نیست به صرف این نوع از پول نقد بدون گرفتن حداقل برخی از حقوق bragging.

روی کاغذ وان پلاس 8 Pro را ندارد بهترین دوربین راه اندازی و نه بزرگترین باتری و در حالی که 30W های سیمی و بی سیم شارژ مناسب و معقول هستند آنها به سختی نمودار-شکوه.

به نظر می رسد پس از آن که OxygenOS خواهد شد بسیار مهم برای موفقیت 8 Pro. اگر آن را می شود مدیریت منابع مناسب و delievers عمر باتری بزرگ و اگر دوربین را پردازش می کند بیشتر از در دسترس سنسور پرچمدار جدید ممکن است به مکان های.

OnePlus 8 and 8 Pro: random thoughts

وان پلاس 8 در زمین بدون انسان

وانیل وان پلاس 8 ظاهر می یابد itslelf در یک محل دشوار است. نه تنها آن قیمت جدید را بی رحمانه از رقابت خارج, اما آن را نیز دارای OnePlus 7T در نظر بگیرید. سال گذشته غیر حرفه ای تلفن تحویل داده و بسیاری از ویژگی های خود را طرفدار خواهر و برادر در حالی که حفظ یک قیمت معقول تر. در مقابل وان پلاس 8 نشسته بیشتر زیر 8 Pro - اقامت برای یک 90Hz نمایش به جای جدید مدل 120 هرتز داشتن پست اصلی و ultrawide دوربین و فاقد شارژ بی سیم و IP امتیاز.

وان پلاس 8 نیز به طور کامل نتواند در استاندارد دوربین تله و معاوضه آن را به صورت یک ماکرو واحد. دومی جایگزینی نیش که کمی بیشتر زمانی که ما در نظر OnePlus 7T حال 2x تله اهمیت. چگونه است که نسبت به یک محصول از اصلی 48MP دوربین در وان پلاس 8 یک سوال معتبر و یکی است که ما قادر خواهید بود برای پاسخ به هنگامی که بررسی کامل است.

OnePlus 8 and 8 Pro: random thoughts

آنچه که می توانست

با تشکر از اینکه بخشی از BBK Electronics, وان پلاس دسترسی به R&D و تولید منابع به مراتب فراتر از آنچه در آن جریان درآمد را غیر فعال کنید. حرکت نزولی این است که آن را به بازی این بازی تیم و نه بیش از حد نزدیک به آن خواهر و برادر. بنابراین در حالی که ما دوست داشتم به دوربین راه اندازی از Oppo Find X2 Pro در وان پلاس 8 Pro ما چگونه خواهد بود که این دو حتی نزدیک به قیمت و ایجاد ناخواسته در خانه و رقابت است.

اما اگر 13MP periscope تله واحد است که بیش از حد, چرا ما نمی توانیم حداقل روشن تر f/1.7 دیافراگم برای دوربین اصلی نیز بر روی به طور منظم پیدا کردن X2?

آن را تا حدودی مشابه با شارژ - مطمئن 30W برای تلفن های موبایل حتی بهتر است زمانی که آن را بی سیم اما Oppo Ace2 در حال حاضر می کند 65W SuperVOOC و 40W بی سیم از بالا به یو پی اس.

OxygenOS است که نام بازی

ما قطعا نمی خواهید این را به بیهوده گویی. وان پلاس پرچمدار جدید تا حد زیادی به ارائه و ما در حال حاضر اشاره کرد چه سلاح اصلی خود خواهد بود - تصفیه OxygenOS نرم افزار.

ایستاده به عنوان یکی از بهتر سفارشی اندروید موتورسواری در خارج وجود دارد آن را به یک زیر وفادار است که تعداد کمی از سازندگان همکاری با گوگل می توانید لذت ببرید.

دوباره ما هنوز به آن بررسی در جزئیات اما نشانه های اولیه هستند که سال 2020 OxygenOS تجربه رفتن به روح و مایع با سهام به نظر می رسد و متفکر و به خوبی اجرا شده در ترفند و ویژگی های اضافه شده. و اگر دوربین پردازش طول می کشد یک گام بیش از آنچه OnePlus 7T Pro تا به حال چیزی ممکن است شروع به نگاه کردن.

OnePlus 8 and 8 Pro: random thoughts

یک زن و شوهر از سوالات باقی می ماند

مقام برتر و اول دست-ons به بسیاری از پاسخ اما پرسش های بسیاری باقی می ماند. بسیار درخواست رسمی IP68 امتیاز است که در اینجا در این نرم افزار و همچنین وانیل وان پلاس 8 حامل واحدهای فروخته شده توسط Verizon و T-Mobile. چه می دهد ؟ خوب رک و پوست کنده آن را به یک ظرف غذا است که هنوز به هم پاشید, به عنوان مردم شروع به گرفتن واقع از هم جدا شده و حامل واحد برای دیدن اگر هر چیزی متفاوت است در طراحی داخلی.

و آنچه در مورد 8K video capture. شما هیچ کدام در صورتی که در خارج از جعبه و در حالی که ما شک بسیاری وجود دارد 8K صفحه نمایش از آن به نظر می رسد خشم قابل توجه است. بنابراین می توانید وان پلاس فعال کردن آن را با یک به روز رسانی سیستم عامل و یا آن را از سمت چپ با توجه به محدودیت های سخت افزاری?

اینها فقط برخی از افکار اولیه و بالقوه نقاط صحبت کردن. ما در حال حاضر سخت در حال کار بر روی بررسی در عمق برای هر دو OnePlus 8 و وان پلاس 8 Pro بنابراین ما باید قادر به شما بگویم بیشتر در مورد کسانی که در هفته آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب