نیمی از هر زن و شوهر است hideously کثیف و یکی OCD فاشیستی و این است که تنها راه آن است که

همه زوج ها باید یک شریک است که ظاهرشان مرتب و دیگری که disgustingly درهم و برهم و اساسا مقابله با آن, محققان پیدا کرده اند.

یک مطالعه از بیش از 3000 زوج یافت که تعادل وجود دارد و در هر رابطه به طوری که آنها ممکن است به عنوان به خوبی جلوگیری فریاد در هر یک از دیگر در مورد بسته شدن درب و یا چیدن جوراب و با آن.

پروفسور هنری Brubaker از موسسه مطالعات گفت: “نیمی از هر زن و شوهر مخفیانه می خواهد به بسته نرم افزاری خود را شریک و هر اثری از وجود خود را به یک, به وضوح برچسب پلاستیکی جعبه ذخیره سازی.

“آنها در حال آنهایی که با عصبانیت شستشو میکروسکوپی نقطه از آب میوه کردن میز آشپزخانه و جمع آوری مورد علاقه خود را اموال و انباشته آنها را منفعل-پرخاشگرانه خود را در کنار تخت در یک شسته و رفته مربع است.

“در ضمن clutterblind شریک زندگی تان را خوش می گویند چیزهایی مانند” ترک که Snickers, من نمی رسید آن را به عنوان آنها گشت و گذار یک اتاق خواب طبقه پوشش داده شده در کتاب هسته های سیب و دور انداخته ،

“آنها را مرتب تا اگر کسی در حال آمدن است اما این به منزله chucking چیز در یک گردباد حرکت به نزدیکترین کمد و سپس با تکیه بر درب تا زمانی که آن باقی می ماند بسته است.

“ما حدس بزنیم هر چند یکی از هر نوع به طوری که نوزادان نه tidied از وجود و یا از دست رفته در یک جزر و مد از شارژر و خورشید کرم بطری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de