O-فیلم نشان periscope لنز ماژول برای گوشی های هوشمند ارائه می دهد که continuous زوم به جای اینکه قفل شده در یک خاص با فاصله کانونی مانند زمان periscopes هستند. و ماژول تنها 5.9 میلی متر ضخامت.

ماژول هموار می تواند بین 85 میلی متر و 170 متر (در معادل لنز 35mm) با لنز دیافراگم از f/3.1 تا f/5.1. برای قرار دادن که در چشم انداز Xperia 1 دوم 70mm لنز تله Huawei P40 Pro 125 میلیمتر لنز و P40 Pro+ یک 240mm لنز.

O-فیلم ماژول ارائه خواهد شد 3x به 7x بزرگنمایی در مقایسه با یک نمونه گسترده ای از دوربین. این شرکت ادعا می کند که آن نیز می تواند تولید periscope طرح با 3-5x 5-8x و 3.5-9.5 x زوم محدوده.

O-Film unveils periscope module with continuous zoom (85 mm to 170 mm)

به هر حال این ماژول امکانات آشنا منشور استفاده شده است که برای OIS. پیزوالکتریک موتور هموار و با دقت بالا 3-نصب لنز به جلو و عقب برای رسیدن به نقطه مورد نظر فاصله کانونی است. این مکانیزم فوکوس اتوماتیک حرکت می کند با لنز.

پس از زمان گوشی های دارای دوربین های با قفل شده است و فاصله کانونی آنها استفاده الحاق دیجیتال در بین سطوح زوم تعویض از گسترده به لنز تله به عنوان مورد نیاز است.

Continuous زوم را ارائه تصاویر با کیفیت بالاتر در این واسطه سطوح. آن را نیز periscopes مفید تر به عنوان زمان طرح با 5x بزرگنمایی شما محدود به تیراندازی تنها اشیاء دور.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im