Nvidia GeForce در حال حاضر cloud gaming خدمات در حال از دست دادن دسترسی به عناوین بیشتر در اواخر این ماه این شرکت اعلام کرد در روز دوشنبه. شروع آوریل 24th, GeForce در حال حاضر دیگر نمی خواهد قادر به بازی کردن عناوین از مایکروسافت ایکس باکس بازی Studios, Warner Bros. تعاملی سرگرمی جوانان و Klei Entertainment.

بدون ایکس باکس بازی Studios, GeForce اکنون می تواند دسترسی به عناوین محبوب مانند Halo: The Master Chief Collection و یا بازی در چرخ دنده های جنگ یا Forza franchises. برادران وارنر’ بازی division یکی دیگر از محبوب ناشر داشتن حقوق به سری مانند Batman: Arkham به دام افتاده بازی توسعه یافته توسط Rocksteady و Mortal Kombat , عناوین از NetherRealm. Codemasters است که به خوبی شناخته شده برای توسعه مسابقه با عناوین فرمول 1 با نام تجاری و رالی, مسابقات بازی ها زیر خاک سری. و Klei است که به خوبی شناخته شده برای ساخت indie بازدید مانند گرسنگی ندهید و علامت نینجا.

این خبر توسط یکی دیگر از ضربه برای کارت گرافیک GeForce حالا که متفاوت از گوگل Stadia با اجازه مشترکین جریان بازی از خود بخار موجود کتابخانه ها بر روی یک کامپیوتر از راه دور. Nvidia مدل مورد بحث بوده است چرا که شامل ناشران فروش جداگانه مجوز بازی برای دسترسی در ابر. در عین حال با توجه به موافقت نامه های Nvidia با کسانی که ناشران بازی و به احتمال زیاد از احتیاط برای صدور مجوز اختلافات Nvidia پشتیبانی نمی کند و بازی در کارت گرافیک GeForce در حال حاضر بدون اجازه صریح از ناشر که صاحب مالکیت معنوی.

این یک مسئله غیر هنگامی که کارت گرافیک GeForce در حال حاضر رایگان در فرم بتا اما پس از دوران آزمایشی راه اندازی در اوایل فوریه Nvidia شروع به شارژ 4.99 $در ماه است. ناشران از جمله اکتیویژن بلیزارد و Bethesda Softworks و سپس شروع به کشیدن کتابخانه های خود را. 2K Games نیز حذف عنوان آن در اوایل ماه گذشته.

“همانطور که ما آماده برای خدمات تجاری در ماه ژوئن ما خواهید بود با اضافه کردن و از بین بردن بازی ها از طریق پایان ماه مه” Phil Eisler Nvidia معاون رئیس جمهور از کارت گرافیک GeForce در حال حاضر می نویسد: در این پست وبلاگ. “پشت صحنه, ما در حال کار با دیجیتال فروشگاه بازی پس از ناشران می توانید برچسب های بازی های خود را برای پخش در کارت گرافیک GeForce حالا درست زمانی که انتشار آنها یک بازی است. این کمک خواهد کرد ما را بیشتر بازی ها به کتابخانه سریعتر و همچنین ارائه یک ثبات بیشتر در فروشگاه. ما در حال گذار به عنوان بسیاری از بازی ها به کارت گرافیک GeForce در حال حاضر که ممکن است در طول این زمان. برای کسانی که ترک ما به پارسه آنجا متوجه ممکن است.”

انویدیا می گوید این ناشر حذف هستند و چند دور بین. سی از 40 بازی در Steam پشتیبانی این شرکت می گوید. کارت گرافیک GeForce در حال حاضر نیز به دست آوردن دسترسی به کامل Assassin’s Creed و Far Cry سری.

“یوبی سافت به طور کامل پشتیبانی از کارت گرافیک Nvidia GeForce در حال حاضر با دسترسی کامل به ما PC بازی از یوبی سافت فروشگاه و یا هر بازی پشتیبانی فروشگاه” کریس اوایل معاون ارشد رئیس جمهور مشارکت در یوبی سافت در بیانیه ای گفت:. “به اعتقاد ما این یک پیشرو خدمات است که به زمان و جدید بازیکنان PC high-end با تجربه انتخاب بیشتر در چگونه و از کجا آنها بازی های مورد علاقه خود را بازی.”

Nvidia نشده منتشر شد آمار تعداد کاربران آن است. اما امروز در وبلاگ پست می گوید: “تعداد ثبت نام پارسه [برای کارت گرافیک GeForce در حال حاضر] رشد می کند و توسط میلیون ها نفر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de