nubia قرمز سحر و جادو 5G برای حمایت از 120 هرتز سرعت رفرش بیشتر حالت های رنگ

nubia راه اندازی قرمز سحر و جادو 5G در اوایل این سال و آن را با وارد جهان اول 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش گوشی های هوشمند. اما سفارشی UI ارائه می دهد تنها یک ضامن میان 60Hz 90Hz و 144Hz – بدون 120 هرتز است.

در حال حاضر بچه ها از XDA-توسعه دهندگان را کشف کرده اند که این گزینه در دسترس است و می توان با یک برنامه مانند فعالیت های لانچر است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد کلید های میانبر برای اندروید فرآیندهای. سایر ویژگی های بیشتر شامل حالت های رنگ از روی صفحه نمایش آیکون های دور از طریق یک تم و تغییر کیفیت ضبط صفحه نمایش.

Nubia Red Magic 5G hidden menu reveals 120 Hz refresh rate, color modes

این تم ویژگی های ویترین همه قبل از نصب تم و “رنگارنگ بین المللی” به ارمغان می آورد یک دایره آیکون – سفارشی سازی در دسترس نیست با هر یک از گزینه های دیگر. ضبط صفحه نمایش است که در SD به احتمال زیاد به صرفه جویی در ذخیره سازی, اما اگر شما می خواهید آن را می توان به HD به عنوان یک گزینه به طور پیش فرض. رنگ حالت ها عادی و طبیعی و رنگارنگ اما منو به هشت گزینه های بیشتر را انتخاب کنید.

آیا این گزینه ها پنهان شده بودند به دلیل nubia احساس آنها مورد نیاز نیست و یا اینکه آنها نمی انتظار می رود انجام نمی توانیم بگویم هنوز. چه ما نمی دانیم این است که این امکانات در حال ساخت $579 گوشی حتی جذاب تر و به ما گفت: شما در بررسی ما آن است که ارزش زیادی برای پول برای شروع با.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>