nubia بازی وارد خواهد شد با گل میمون 765G, 144 هرتز سرعت رفرش

این nubia بازی گوشی های هوشمند وارد خواهد شد در روز شنبه, مارس 21 و ما در نهایت می دانم بیشتر در مورد این گوشی

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

این nubia بازی گوشی های هوشمند وارد خواهد شد در روز شنبه, مارس 21 و ما در نهایت می دانم بیشتر در مورد این گوشی به نظر می رسد. آن خواهد شد که هیچ شکاف یا سوراخ پانچ - شرکت چسبیده به سنتی گودی اما از آن است که فوق العاده نازک در حالی که نگه داشتن دوربین عکاسی از خود در.

وجود دارد همچنین یک ویدئو از این گوشی آشکار خود را refresh rate - با توجه به شرکت Weibo مشخصات nubia بازی خواهد شد که 144 هرتز سرعت رفرش و 240 هرتز لمسی نرخ نمونه برداری - شبیه به آن بازی خواهر و برادر به نوبه قرمز سحر و جادو 5G.

این گوشی همچنین نشان داد که Snapdragon 765G که انتظار بود - با نام تجاری مدیر عامل شرکت در حال حاضر تایید کرد که گوشی را شارژ سریع 4.0 سریع شارژ برای 5,100 میلی آمپر قدرت همراه است. در حالی که دیروز ما گزارش برخی از نمونه های امروز سفیر نام تجاری مشترک و یک ویدئو ضبط شده به طور کامل با nubia بازی. آن را نشان می دهد قابل توجه تمرکز بر توانایی ها و رنگ های واقعی اگر چه ما گمان دوربین های اضافی مربوط به سخت افزار مورد استفاده قرار گرفت توسط مدیر.

مدیر عامل شرکت Ni فی همچنین نشان داد که Snapdragon 765G گوشی های هوشمند دارای اسکنر اثر انگشت در درجه اول در کنار و یا در پشت این سنسور را راه خود را در قسمت پایین پنل nubia بازی به طور موثر به تایید صفحه نمایش OLED است.

nubia Play will arrive with Snapdragon 765G, 144 Hz refresh rate

تلفن راه اندازی شدن در چهار روز و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه چیز دیگری شرکت و مدیران اجرایی آن در حال رفتن به.

منبع 1 • منبع 2 • منبع 3 (در چین) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب