نوکیا 1 از سال 2018 در حال حاضر دریافت به روز رسانی به آندروید 10 (رفتن Edition)

ما به تازگی دیده ام سازندگان دستگاه اندیشه تبدیل شدن به بسیار بهتر در صدور به روز رسانی به سیستم عامل جدید نسخه های به خصوص برای اواسط محدوده و مدل های پایین تر پایان. همه چیز هنوز هم ایدهآل نیست اما در حال پیشرفت است که باید ستایش به خصوص از امثال سامسونگ و نوکیا.

صحبت از دومی آن را فقط شروع به فشار از به روز رسانی به آندروید 10 (رفتن Edition) برای نوکیا 1 از سال 2018 است. نوکیا 1 راه اندازی با اندروید Oreo (برو Edition), the stripped-down نسخه از سیستم عامل به معنای به اجرا در فوق العاده مقرون به صرفه سخت افزار. و در حال حاضر آن را دریافت آخرین تکرار از سیستم عامل یک بار دیگر در رفتن نسخه فرم با سیستم در نظر گرفتن فضای کمتر و بیشتر بهینه سازی شده برای امکانات در سوال. برنامه ها باید کوچک تر و کارآمد تر بیش از حد.

اجرای در حال حاضر در راه خود را به بنگلادش و کامبوج و هند و اندونزی و لائوس مالزی و میانمار و نپال و فیلیپین سنگاپور سریلانکا و تایلند و ویتنام است. به طور معمول آن را که صحنه پس از آن وارد خواهد شد در امواج در این کشور است. 10 درصد از کاربران آن را دریافت خواهد کرد امروز 50% تا پایان جولای 10 و 100% ژوئیه 12.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de