نینتندو سوئیچ را 10.0.0 به روز رسانی سیستم عامل است که در حال حاضر در دسترس می افزاید: توانایی شما برای انتقال خود را دریافت بازی به طور مستقیم از حافظه سیستم به یک کارت SD و یا بالعکس به آزاد کردن ذخیره سازی. این به روز رسانی همچنین اجازه می دهد تا شما را به remap دکمه بر روی کنترل خود را و نشان دادن مشخصات کاربری شما از یک مجموعه جدید از جدید Animal Crossing: New Horizons آیکون.

انتقال اطلاعات به طور مستقیم بین کنسول های حافظه داخلی و خارجی یکی از ویژگی های مردم درخواست شده است در حالی که برای. قبلا اگر شما پر شده حافظه داخلی خود و شما می خواستم به offload بازی و به روز رسانی ها به یک کارت SD و سپس تنها گزینه خود را به redownload آنها. این ویژگی های جدید باید آن را بسیار سریعتر و راحت تر است. با توجه به یادداشت پچ “دانلود نرم افزار به روز رسانی داده ها و DLC” پشتیبانی می شوند اما نجات داده و “برخی” به روز رسانی داده ها را نمی توان منتقل به یک کارت SD است.

جدید دکمه remapping ویژگی قابل دسترسی است از “کنترل و سنسور” بخش کنسول تنظیمات سیستم. آن را با شادی-منفی, نرم افزار کنترل و سوئیچ Lite ساخته شده است در کنترل و آن را به شما اجازه مبادله در اطراف دکمه ها و آنالوگ چوب. هنگامی که شما راه اندازی یک پیکربندی جدید شما می توانید آن را به عنوان یکی از پنج ایستگاه از پیش تنظیم — مفید اگر شما می خواهید دکمه های مختلف طرح بندی برای بازی های مختلف.

سوئیچ نرم افزار نسخه 10.0.0 حال حاضر در دسترس است. شما می توانید به روز رسانی سیستم خود را به صورت دستی از “سیستم” تنظیمات منو اما من در بر داشت من کنسول به طور خودکار به روز هنگامی که من بوت آن تا امروز صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im