نینتندو تایید 160,000 نینتندو حساب های قابل دسترسی در نرم تلاش

نینتندو است که با غیرفعال کردن این قابلیت ورود به نینتندو حساب از طریق Nintendo Network ID (NNID) پس از 160,000 حساب متاثر شده اند تلاش هک. نینتندو می گوید: ورود شناسه و کلمه عبور “به دست آمده به طور غیر قانونی توسط برخی از وسیله ای دیگر از خدمات ما” استفاده شده است از آغاز ماه آوریل به دست آوردن دسترسی به حساب.

نام مستعار تاریخ تولد و کشور و آدرس ایمیل ممکن است دیده شده در طول نقض و برخی از حسابهای تجربه جعلی خرید. نینتندو در حال حاضر توصیه که همه کاربران فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت. که چیزی است که شما باید با استفاده از برای همه حساب های آنلاین خود را.

کلمه عبور در حال حاضر در حال تنظیم مجدد برای حساب های آسیب دیده و نینتندو است که با غیرفعال کردن این قابلیت ورود به اصلی نینتندو حساب از طریق یک NNID. این NNIDs استفاده شد برای 3DS و Wii U دستگاه. نینتندو آخرین سوئیچ با استفاده از کنسول جدید نینتندو سیستم کاربری که تا به امروز می تواند مرتبط به این حساب.

کاربران را تحت تاثیر قرار خواهد شد و همچنین از طریق ایمیل اطلاع داده و این شرکت هشدار داده است که اگر شما با استفاده از همان رمز عبور برای یک NNID و نینتندو حساب و سپس “تعادل خود را و ثبت نام کارت اعتباری / PayPal ممکن است به طور غیر قانونی استفاده می شود در من نینتندو فروشگاه یا Nintendo eShop.”

گزارش اوایل این هفته پیشنهاد برخی حساب شده بود نقض و مردم تا به حال شده است با استفاده از آنها را به خرید آیتم های دیجیتالی مانند بسته نرم افزاری از Fortnite VBucks. نینتندو است که به درخواست کاربران را تحت تاثیر قرار برای تماس با این شرکت پس از آن می توانید بررسی تاریخچه خرید و انصراف از خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im