جدید Scooby-Doo فیلم می شود آخرین نسخه اصلی به جست و خیز تئاتر

برادران وارنر’ جدید انیمیشن Scooby-Doo فیلم Scoob! تبدیل به آخرین عمده فیلم به جست و خیز آن آزادی تئاتر به عنوان مداوم COVID-19 همه گیر نیروهای سینماها بسته باقی می ماند. انواع گزارش است که این فیلم در دسترس خواهد بود به اجاره یا خرید در مارس 15 همان روز را به عنوان آن را در ابتدا به دلیل باز کردن در تئاتر. شما قادر خواهید بود به آن را برای $19.99 و یا خرید آن را برای $24.99 اما آسوشیتدپرس اشاره می کند که این فیلم نمی خواهد فورا در دسترس خواهد بود به جریان به عنوان بخشی از Warner Bros HBO حداکثر خدمات.

توضیح این تصمیم برادران وارنر مدیر عامل ان Sarnoff گفت که در حال انجام COVID-19 همه گیر شده است به نام “تفکر خلاق و سازگاری در چه [برادران وارنر] توزیع [آن] محتوا.” سینما در طول تاریخ به شدت محافظت خود را منحصر به فرد پنجره آزادی که به طور معمول طول می کشد حدود 12 هفته است.

Scoob! نه تنها فیلم که پرش آن سینمایی آزادی در میان همه گیر. در اوایل این ماه, ترول تور جهانی ساخته شده اولین آن در ویدئو بر روی تقاضا خدمات. آن توزیع جهانی تصاویر, گفته است که انتشار آن بزرگترین دیجیتال انتشار اولین. فیلم های دیگر به دنبال کت و شلوار. پارامونت پیکچرز به فروش می رسد کمدی رمانتیک که مرغ عشق به Netflix بکشد در حالی که دیزنی Artemis Fowl اقتباس خواهد شد اولین بار در جریان آن سرویس در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید