جدید سامسونگ Galaxy Note20+ مورد تایید طراحی شایعات

کهکشان Note20 اواز یا موسیقی دو نفری در حال حاضر دیده می شود سهم عادلانه خود را از نشت برای چند ماه گذشته و ما در حال حاضر یک ایده بسیار خوبی از آنچه در آنها خواهد بود. در حال حاضر یخ جهان به اشتراک گذاشته شده مورد دیگری که reconfirms طراحی و به ما می دهد جزئیات بیشتر در مورد عملکرد عناصر’ location.

Alleged Galaxy Note20+ case
Alleged Galaxy Note20+ case
Alleged Galaxy Note20+ case

اتهام Galaxy Note20+ مورد

این تصاویر نشان می دهد یک مورد هنوز منتشر نشده کهکشان Note20+ با پنج سوراخ. این جدید نیست اما به عنوان ما در حال حاضر می دانیم که این گوشی از ویژگی های سه دوربین دیگر ترک دو cutouts برای 3D ToF سنسور و فلش LED.

More shots of the case
More shots of the case

عکس های بیشتر از این مورد

بیشتر چه, نزدیک شات از سمت پایین مورد نشان می دهد چهار سوراخ – هیچ چیز غیر عادی داده شده است که وجود دارد یکی برای میکروفون برای اتصال یک بلندگو و یک S Pen.

اصلی تغییر بیش از گذشته توجه داشته باشید گوشی که S Pen حافظه منتقل شده است به سمت چپ. این ممکن است یا با توجه به کلید ولوم و دکمه پاور موقعیت یا طراحی داخلی تلفن است.

ما در Galaxy Note10 و Note10+ نظرات ما ابراز ناامیدی ما با دکمه موقعیت و مشکوک که S Pen ممکن است مقصر است. این در واقع ممکن است به نوبه خود درست است. بنابراین به خاطر قرار دادن دکمه S Pen تغییر است بیشتر استقبال می شود.

منبع (به زبان چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im