جدید در iOS 14 ویژگی نشان می دهد که چگونه بسیاری از برنامه های جاسوسی در کلیپ بورد خود را

یک ویژگی جدید در iOS 14 توسعه دهنده بتا 1 است برخی از کاربران گرفته شده توسط تعجب. قابلیت هشدار به کاربر در هر زمان یک برنامه دسترسی به کلیپ بورد به هر دلیل و اجازه دهید فقط می گویند وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از برنامه های امروز که دسترسی به کلیپ بورد خود را برای به ظاهر بدون هیچ دلیل در همه.

اگر شما در حال اجرا iOS 14 توسعه دهنده بتا 1 و کپی کردن یک آیتم به کلیپ بورد خود را و سپس سیستم عامل را نشان می دهد پاپ آپ و اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش اطلاع رسانی به شما هر زمان که یک برنامه قابل دسترسی داده ها در کلیپ بورد خود را. ویدیو زیر نشان می دهد این عمل در. مطمئن شوید که شما تماشای آن را در تمام صفحه بنابراین شما می بینید بالای تصویری که در آن اطلاعیه به نظر می رسد.

کاربر در این ویدئو کپی شده یک تصویر از iMessage و سپس باز یک سری از برنامه های کاربردی. در هر مورد iOS نشان داد که اطلاع رسانی در بالای صفحه که در آن آن را به اطلاع کاربر که برنامه آنها باز دیده کلیپ بورد اطلاعات از iMessage.

برنامه اینجا همه نامربوط و از دسته بندی های مختلف اما همه آنها به نظر می رسد به یک چیز مشترک همه آنها دسترسی به کلیپ بورد داده است. این سخت است برای گفتن که اگر این برنامه ها به صورت تصادفی انتخاب شدند و یا از آنجا که این تنها برنامه در دستگاه کاربر است که دسترسی به داده ها کلیپ بورد.

در حال حاضر قبل از وحشت مجموعه, آن را به ارزش اشاره به این که برنامه های اغلب نیاز به دسترسی به کلیپ بورد برای دلایل مختلف. کروم برای مثال بررسی خواهد شد در کلیپ بورد شما اگر آن را به یک URL که در آن خواهد شد و سپس نشان می دهد هنگامی که شما شیر در نوار آدرس. محبوب ق برنامه آپولو (نه در اینجا نشان داده شده) را بررسی کنید کلیپ بورد خود را اگر شما یک reddit لینک جا به جا وجود دارد و سپس از شما درخواست اگر شما می خواهید برای باز کردن این لینک در داخل آپولو.

مسیحی Selig توسعه دهنده آپولو حتی در زمان به Reddit به توضیح دهد که چرا خود برنامه نیاز به دسترسی به کلیپ بورد و چگونه آن را دقیقا همان کار می کند. با توجه به Selig,

آن را به معنای واقعی کلمه درست مثل “هی iOS وجود دارد یک آدرس در کلیپ بورد? آه وجود دارد آن است Reddit یکی است ؟ خوب اجازه دهید سرد من از آنها بخواهید اگر آنها می خواهند برای باز کردن آن است.” بدیهی است که در هیچ نقطه ای می کند هر چیز دیگری اتفاق می افتد مانند آن از خروج از دستگاه و یا هر چیزی. آن را نشان می دهد این بنر حتی اگر وجود ندارد یک ق URL به دلیل آن نیاز به چک کردن URL برای دیدن اگر آن را یک ق URL در وهله اول. شرودينگر را ق URL. اما در کلیپ بورد API (قبل از iOS 14) بود به عنوان شخص دیگری گفت: اگر سوابق پزشکی شد در کلیپ بورد خود را به عنوان متن ؟ خوب در اون مورد که واجد شرایط نیست آن را به عنوان یک URL, بنابراین آن را نمی خواهد حتی “نگاه”.

Selig اذعان می کند که فقط به خاطر خود برنامه نیست سوء استفاده از کلیپ بورد داده به این معنا نیست که برنامه های دیگر نیست. او همچنین اذعان می کند که حتی در مورد ما فقط باید کلمه خود را برای آن.

نکته خوب این است که این نه ترسناک به دنبال اطلاع رسانی باعث خواهد شد توسعه دهندگان برای جلوگیری از برنامه های خود را به طور کامل از دسترسی به کلیپ بورد اگر آن را نمی کند به آن نیاز دارید فقط برای جلوگیری از pop-up ظاهر می شود. و برای برنامه های که نیاز به آن توسعه دهندگان در حال حاضر می باید توضیح دهد که چرا آنها نیاز به دسترسی به کلیپ بورد.

این مهم است که توجه داشته باشید که اپل نیست مسدود کردن دسترسی به کلیپ بورد به طور پیش فرض در اینجا راه آن را برای چیزهایی مانند دوربین و میکروفون و یا محل. که احتمالا شکستن بسیاری از برنامه های فورا. به جای آن انتخاب کرده است برای هشدار به کاربر است که اطلاعات خود را ممکن است گرفتن به عنوان خوانده شده توسط برنامه های دیگر به طوری که آنها می تواند بیشتر مراقب باشید با آن است. و اگر آن را باعث می شود کاربران و توسعه دهندگان به اتخاذ شیوه های بهتر, آن را هنوز هم یک برنده در پایان.

این است که هنوز بتا برای اولین بار این ویژگی می تواند از طریق برخی از تغییرات و یا حتی ممکن است آن را نهایی ساخت. ما فقط باید صبر کنید و ببینید که چگونه یکی از این نقش.

P. S. این است که در iOS مسئله است. آن را شایع رفتار برای برنامه های کاربردی بر روی تمام سیستم عامل و چرا مدیران رمز عبور خودکار-پاک کردن کلیپ بورد خود را پس از یک مقدار مجموعه ای از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im