جدید بتا برای وان پلاس 7T و 7T نرم افزار بهینه سازی خودکار روشنایی جدید به ارمغان می آورد وصله های امنیتی

OnePlus نورد جدید بتا ساخت آن در اواخر سال 2019 شاخص های 7T و 7T Pro. OxygenOS Open Beta 6, نسخه جدید, برای اواز یا موسیقی دو نفری و آن را به ارمغان می آورد با آن ژوئیه امنیت پچ سطح.

علاوه بر این, the adaptive brightness منحنی بهینه سازی شده است و این شرکت وعده بهبود تجربه کاربر وقتی که می آید به تغییرات روشنایی. این برنامه ساعت می شود زمان دامان و تقسیم زمان برای Stopwatch بخش با بهتر UI در حالی که در بازی فضای جدید لحظه بخش است که در آن شما می توانید فروشگاه, بازی, عکس و صفحه نمایش ضبط.

New beta for OnePlus 7T and 7T Pro optimizes auto-brightness, brings new security patches

مقدار زیادی از اشکالات ثابت شد بیش از حد مانند غیر طبیعی رنگ در بالای صفحه نمایش منطقه و دکمه برنامه یادداشت موضوع که دو شیر نمی تواند از خواب بیدار روی صفحه نمایش در برخی از تنظیمات اتوماتیک کشویی موضوع را با باز کردن قفل صفحه نمایش در محیط نمایش و چیزی مربوط به زنگ و اطلاعیه ها.

برای دریافت این به روز رسانی شما به وضوح نیاز به در برنامه بتا باز. آن را نسبتا آسان به پرش بر روی بتا قطار, اما آن را سخت تر به پرش از آن اگر شما لذت بردن از تجربه است که به عنوان گام متاسفانه نیاز به دیتا پاک کنید. بنابراین این است که احتمالا بهترین اجتناب شود همه به جز شجاع ترین خارج وجود دارد, کسانی که عاشق زندگی در خونریزی لبه.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de