برنامه جدید به اطلاع شما است که شما هیچ اطلاعیه جدید در هر 30 ثانیه

یک تکنولوژی راه اندازی راه اندازی کرده است یک برنامه جدید است که به شما اطلاع از هر 30 ثانیه که شما دریافت اطل

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

یک تکنولوژی راه اندازی راه اندازی کرده است یک برنامه جدید است که به شما اطلاع از هر 30 ثانیه که شما دریافت اطلاعیه ها, صرفه جویی در شما چک کردن برای خودتان.

Nottiffyr چک های رسانه های اجتماعی خود را برای هر گونه اطلاعیه از Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, متون ایمیل ها و حتی تماس و به روز رسانی شما دو بار در دقیقه به تایید شما چیزی جدید پس از آخرین زمان آن را به اطلاع شما.

شروع به سر تام لوگان گفت: "من چک کردن تلفن من روز دیگر بیش از 15 ثانیه پس از, من می خواهم آخرین بررسی آن زمانی که من فکر کردم: صبر کنید. چرا وجود دارد یک برنامه برای این کار ؟

"تحقیقات ما به این نتیجه رسیدند که این واقعا در مورد محتوای پیام و یا آنچه را که اطلاع رسانی ممکن است مردم فقط می خواهم اندروفین عجله از تلفن خود را dinging.

"بنابراین ما فقط تصمیم به قطع واسطه خلاص شدن از شر نیاز به در واقع پیامک و ایجاد یک برنامه است که باعث می شود گوشی خود را به نور تا هر 30 ثانیه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما هر گونه پیام یا نه.

"که راه شما هنوز هم با عجله از چک کردن گوشی خود را به طور مداوم بدون نیاز به تکیه بر مردم دیگر به مانند عکس های خود را و یا متن شما. ما فکر می کنم آن را کامل جایگزین به تماشای اخبار."

کاربر Francesca جانسون گفت: "این فوق العاده به می دانم که من هرگز بیش از 30 ثانیه دور از وزوز و بهانه ای برای پایان دادن به مکالمات. به علاوه حمل آن در تمام شب است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن