چند تا از Netflix طبیعت مستند از جمله تحسین سیاره ما و بچه هادر حال جریان به صورت رایگان بر روی پرچم در حال اهتزاز صفحه یوتیوب.

Netflix بکشد به طور معمول اجازه می دهد تا معلمان برای دسترسی و جریان آن مستند در کلاس های درس به صورت های مختلف تعالیم اما از آنجایی که مدارس تعطیل هستند در حال حاضر این شرکت با در آوردن آن مستند به یوتیوب. این راه معلمان اختصاص می توانید فیلم های مستند برای دانش آموزان به تماشای بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا دانش آموزان دسترسی به Netflix بکشد.

“هر عنوان نیز دارای منابع آموزشی در دسترس است که می تواند توسط هر دو دانش آموزان و معلمان” آزادی مطبوعات آمده است: “و ما توان انجام پرسش و همانطور که با برخی از سازندگان این پروژه به طوری که دانش آموزان می توانند از شنیدن آنها را از نزدیک.”

10 مستند به صورت رایگان در دسترس شامل 13, انتزاعی, نوزادان, تعقیب, مرجان, توضیح داد, دست کشیدن پایین خانه سیاره ما دوره. پایان یک جمله سفید کلاه و صهیون. یک زن و شوهر از فیلم های مستند تمرکز بر طبیعت; مرکز دیگران در مسائل اجتماعی از جمله فقر و نژاد پرستی و سیستمیک بی عدالتی. آموزش و پرورش مواد برای هر مستند را می توان در Netflix بکشد خود دارد. اگر چه این مستند تنها به زبان انگلیسی در دسترس در حال حاضر Netflix وبلاگ متحده که زیرنویسها “در بیش از یک دوجین زبان در دسترس خواهد بود بعد از این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de