Netflix دستاوردهای سرعت پخش تنظیمات در اندروید

Netflix بکشد اضافه کردن سرعت پخش کنترل به برنامه های آندروید خود را فردا. هنگامی که شما دریافت به روز رسانی های جدید شما قادر خواهید بود به انتخاب 0.5 x 0.75 x 1.25 x 1.5 x از 1 × البته که شده است تنها گزینه تا به حال – و باقی خواهد ماند و به طور پیش فرض.

بنابراین اگر شما از طرفداران سرعت و یا آهسته به پایین پخش در Netflix بکشد شما نیاز به صورت دستی انتخاب کنید مورد علاقه خود را با سرعت برای هر عنوان شما می خواهید به تماشای. در سمت تلنگر, پخش با سرعت گزینه های در دسترس خواهد بود بدون در نظر گرفتن این که آیا شما با جریان کاری و یا تماشای یک نمایش و یا فیلم است که شما قبلا دانلود شده.

Netflix gains playback speed settings on Android

این ویژگی برای اولین بار اعلام کرد در سال گذشته و آن را در این زمان طولانی برای راه اندازی به دلیل Netflix کار بر روی ویژگی های است که اطمینان از یک تجربه صاف – مانند به طور خودکار تصحیح زمین در صوتی در سریع تر و آهسته تر سرعت بنابراین آنچه که شما در حال شنیدن نیست برای رفتن به یک تحریف ظروف سرباز یا مسافر.

این است که ظاهرا شده است “مقدار درخواست شده توسط اعضا برای سال” با توجه به Keela Robison, Netflix معاونت نوآوری در محصول. آمریکا انجمن ملی ناشنوایان و فدراسیون ملی نابینایان هر دو تقدیر این شرکت برای حرکت می کند.

از ویژگی های است که در آینده برای iOS و وب سایت به زودی وجود دارد اما در حال حاضر هیچ برنامه ای را به سرعت پخش را کنترل بخشی از Netflix بکشد تلویزیون برنامه های.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید