Netflix بکشد می افزاید: “صفحه قفل” ویژگی برای جلوگیری از اتفاقی مکث

می توان آن را خسته کننده به طور تصادفی یک دکمه ضربه بزنید و یا پخش در هنگام تماشای Netflix بر روی تلفن خود را. خوشبختانه Netflix است نورد از یک ویژگی جدید برای دستگاه های آندروید است که تلاش می کند به جلوگیری از آن است.

این ویژگی های جدید که 9to5Google خال خال اجازه می دهد تا کاربران آندروید جلوگیری از اتفاقی لمس در هنگام استفاده از Netflix نرم افزار تلفن همراه. یک “قفل صفحه نمایش” گزینه در حال حاضر به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش خود را پس از شما شروع به تماشای یک برنامه تلویزیونی و یا فیلم. فعال کردن قفل صفحه نمایش متوقف خواهد شد دهید دکمه مانند “پخش/مکث” دکمه از ظاهر شدن کمک به شما جلوگیری از توقف پخش و یا به طور تصادفی فعال کردن زیرنویس. اگر شما می خواهید برای غیر فعال کردن ویژگی, شیر روی صفحه نمایش خود را و یک “باز” سریع ظاهر خواهد شد و شما نیاز به دو بار ضربه بزنید.

سیستم اندروید, حرکات مانند کشیدن برای رفتن به عقب هنوز هم کار می کنند هنگامی که این ویژگی فعال باشد اما پس از آن به طور کامل نه ادم. هر چند اگر شما در حال کسی که زیادی حرکت می کند در حالی که شما تماشا و یا شما یک بچه جوان تماشای این قابلیت می تواند به اثبات می شود یک ابزار ارزشمند در حصول اطمینان از نمایش پخش مستقیم از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید