لانه آگاه رول برای 6 دلار در هر ماه لانه صفحه اصلی در حال حاضر به طور دائم $89

گوگل اعلام کرد که یک به روز رسانی ساختار قیمت گذاری برای لانه آگاه برنامه های در حال حاضر نورد در 19 بازار. شروع سه شنبه لانه مشتریان خواهد شد فقط نیاز به پرداخت $6/ماه برای مشاهده تمامی دستگاه ها و دوربین های دیجیتال در یک خانواده وجود دارد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بیشتر اگر شما بیشتر دوربین های دیجیتال. در مقابل آمازون حلقه اتهامات $3 در هر دوربین در هر ماه و یا $10 در هر ماه برای تعداد نامحدودی از دوربین های.

نگه داشتن در ذهن است که هر دو لانه و حلقه محصولات کار بدون اشتراک. Doorbells برای مثال می توانید با ارسال هشدار به یک برنامه گوشی های هوشمند در زمان واقعی و با برقراری ارتباط صوتی دو طرفه. پرداخت اشتراک ها ارائه مجازی ذخیره سازی ویدئو تاریخ.

Nest Hello and Nest Home
لانه سلام و لانه صفحه اصلی

حلقه ارائه می دهد تا به مدت 60 روز از تاریخ رویداد با محافظت از طرح و حلقه تا 30 روز با 6 $آگاه طرح یا 60 روز با آگاه Plus (از جمله 7 روز مداوم 24/7 تصویری تاریخچه). لانه ویژگی های بیشتر مانند شیشه شکستن و یا دود صدای زنگ تشخیص محرک برای شروع ضبط ویدئو. با لانه آگاه برنامه شما می توانید شماره گیری خدمات اورژانس از سمت راست صفحه اصلی برنامه (فقط در آمریکا).

به عنوان بخشی از لانه جدید آگاه طرح بازسازی گوگل است به طور دائم حذف قیمت از لانه و آشیانه طب داخلی به $89 (از $129) و به 129 دلار (از 199 دلار) بود. بررسی گوگل را در وبلاگ پست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی لانه آگاه برنامه های.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>